Görüş Bildir
Haberler
Alparslan Büyük Selçuklu 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Alparslan Büyük Selçuklu 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Büyük Selçuklu İmparatorluğu'nun devlet yapısını, siyasi olaylarını, savaşlarını ve Sultan Alparslan'ın hayatını ele alan başrollerini Barış ArduçFahriye Evcen, Ulaş Tuna Astepe'nin paylaştığı TRT1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Alparslan Büyük Selçuklu'nun 8. bölüm fragmanı yayınlandı. En son 7. bölümüyle ekranlara gelen Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor. İşte Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Tarih ve eski Türk yöneticilerinin hayatlarını hikayeleştirmeyi seven kanal 'Hakk aşığı Türklerin Oğuz soyundan, Kınık boyundan, fethin babası, mazlumların hâmîsi, zalimlerin kâbusu, gölgesi arzı titreten Sultan Muhammed Alparslan' diyerek tanımladıkları Hükümdar Alparslan'ın yaşamından kesitlerin anlatıldığı dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 'Alparslan Büyük Selçuklu' oyuncu kadrosu ve hikâyesiyle sezonun en iddialı yapımları arasında yer alıyor.  Peki Alparslan Büyük Selçuklu'nun 8. bölümünde bizleri neler bekliyor?

Alparslan: Büyük Selçuklu Son Bölüm Özeti

Alparslan: Büyük Selçuklu Son Bölüm Özeti

Alparslan’ın veliahtlığı reddetmesi, herkes tarafından şaşkınlıkla karşılanır. Alparslan ise annesinin katili Kekavmenos’tan intikam almak ve Vaspurakan’ı Türklere yurt etmek için farklı bir yol seçer. Alparslan’ın seçtiği bu yol, Bizans’ın hiç beklemediği bir hamledir ve bu hamle, kendi içlerinde büyük bir teyakkuza neden olur. Kekavmenos’un Alpagut’a Akça’yı vurdurmasının altında ise Kekavmenos’un bambaşka bir amacının olduğu ortaya çıkar. Akça ve Alpagut’un ortak davası, devam edebilecek midir? Alparslan’ın hanedan haklarından feragat etmesinin ardından, onun kuyusunu kazmak isteyenlerin sesi daha da yükselir. Alparslan, tüm bu engelleri aşıp inandığı yolda zafere yürüyebilecek midir?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın