Görüş Bildir
Haberler
TV
Alparslan Büyük Selçuklu 11. Son Bölüm İzle: Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Alparslan Büyük Selçuklu 11. Son Bölüm İzle: Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Müge Kakşi
01.02.2022 - 00:38

Büyük Selçuklu İmparatorluğu'nun devlet yapısını, siyasi olaylarını, savaşlarını ve Sultan Alparslan'ın hayatını ele alan başrollerini Barış ArduçFahriye Evcen, Ulaş Tuna Astepe'nin paylaştığı TRT1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Alparslan Büyük Selçuklu'nun 12. bölüm fragmanı yayınlandı. En son 11. bölümüyle ekranlara gelen Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümünde neler olacağı izleyiciler tarafından araştırılıyor. İşte Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Tarih ve eski Türk yöneticilerinin hayatlarını hikayeleştirmeyi seven kanal 'Hakk aşığı Türklerin Oğuz soyundan, Kınık boyundan, fethin babası, mazlumların hâmîsi, zalimlerin kâbusu, gölgesi arzı titreten Sultan Muhammed Alparslan' diyerek tanımladıkları Hükümdar Alparslan'ın yaşamından kesitlerin anlatıldığı dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 'Alparslan Büyük Selçuklu' oyuncu kadrosu ve hikâyesiyle sezonun en iddialı yapımları arasında yer alıyor.  Peki Alparslan Büyük Selçuklu'nun 12. bölümünde bizleri neler bekliyor?

Alparslan: Büyük Selçuklu Son Bölüm Özeti

Alparslan: Büyük Selçuklu Son Bölüm Özeti

Alparslan, ihaneti ortaya çıkan Göktuğ’un kellesini aldıktan sonra gelip bu oyunu Kekavmenos’la birlikte kurduğuna inandığı Akça’nın boynuna kılıcı dayayıp hesap sorar. Akça’nın açıklamaları Alparslan’ı ikna edecek mi, yoksa Akça için artık yolun sonu mu?

Kekavmenos’un “Onu almadan asla geri dönme” diyerek Akça’yı kurtarmaya gönderdiği Alpagut Alparslan’ı ikna etmek için çok zorlu bir uğraş içine girer. İkisinin de ifşa olması tehlikesi ile yüz yüzedir. Tuğrul Bey’in haklı bulduğu Yınal Bey Alparslan’a karşı yeni hamleler yaparken diğer cephede Alparslan’ın canını yakmak isteyen Bozan bu defa farklı bir oyun kurmaya hazırlanır.

Akça’nın, Alparslan’ın eline düştüğünü duyan Kekavmenos, Akça’yı kurtarmak için bütün imkânlarını seferber ederken Dukas ve Diyojen’den bu sırrı nasıl saklayacak? Bozan da bu planlarının içinde mi, yoksa Kekavmenos’un başka bir planı mı var? Obaya hain yaftasıyla zincire vurulmuş halde getirilen Akça, kendini nasıl aklayacak?

Alparslan Büyük Selçuklu Son Bölüm İzle

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın