Alişan da DM'den Yürümüş: Buse Varol - Alişan Aşkının Bilinmeyen Detayları

2PAYLAŞIM

Birbirlerine yaptıkları şakalarla ve sevimli paylaşımlarıyla sosyal medyanın gündeminden düşmeyen bu eğlenceli çift, dizi setinde başlayıp evliliğe kadar uzanan beraberliklerini iki çocukla taçlandırdı. İşte, Alişan ve Buse Varol Tektaş çiftinin yaz dizilerini aratmayan aşk hikâyesi...

Alişan ve Buse Varol ilk kez 2007 yılında yayınlanan ‘Dostlar Mahallesi’ dizisinin setinde karşılaşıyor.

İlk görüşte Buse'den çok etkilenen Alişan, yakın arkadaşı Çağla Şıkel’e Buse'yi çok beğendiğini itiraf edip kim olduğuna dair sorular soruyor.

Buse Varol, tesadüfen Alişan’ın babasının işlettiği kafeye gidiyor. Kızımız babanın da onayını daha ilk karşılaşmada alıyor.

Alişan bir röportajında babasının Buse’yi kafede gördüğünü ve kendisine “Dizide ne güzel kızlar var, neden arkadaş olmuyorsun?” diye telkinde bulunduğunu anlatıyor.

Alişan babasını dinleyerek Buse Varol’a sosyal medya üzerinden mesaj atıp numarasını alıyor.

Dizinin 4. bölümünün çekildiği sıralarda çiftimiz, ilişkilerinin adını da koyuyor. Alişan, bir röportajında Buse'ye DM’den yürüdüğünü de itiraf ediyor.

"Hayatımın en kısa dizisinden hayatımın en uzun senaryosunu buldum."

Alişan, kısa sürede yayın hayatı son bulan Dostlar Mahallesi dizisinde Buse'yle karşılaşmasını bu romantik cümleyle özetliyor.

Uzun yıllar sonra aradığı aşkı bulan Alişan, Buse Varol’a unutamayacağı bir evlilik teklifi yapıyor. Dizi setinde "Evet" diyen Buse ise iş arkadaşlarının da dahil olduğu evlilik teklifi sürprizini bir süre atlatamıyor.

2018 yılında Payitaht Abdülhamid dizisinin kadrosunda yer alan Buse Varol, çekimler sırasında hayatının teklifini alıyor. Kızımız, kayıtta olduklarını zannettiği anda gelen evlilik teklifiyle şaşkına dönüyor.

Ve mutlu son!

Alişan, Buse Tektaş çifti; dizi setinde kesişen yollarını 6 Mayıs 2018 tarihinde attıkları imzayla sonsuza dek birleştiriyor.

İlk çocukları Burak, 13 Mart 2019 tarihinde dünyaya geldi.

2021 yılında ise ikinci bebeklerini kucaklarına alan çift, kızlarına "Eliz" ismini verdi.

Alişan 6 Şubat’ta dünyaya gelen kızı Eliz’le ilgili bir röportajında kız babası olmanın çok farklı bir duygu olduğundan bahsederek oğlu Burak'ın kardeşini pek kıskanmadığını anlatıyor. Buse'nin çocuklarla ilgilenirken çok yorulduğunu ve bu konuda eşine elinden geldiğince yardım ettiğini dile getiriyor.

Güzel çiftimize çocuklarıyla sağlıklı ve mutlu bir hayat diliyoruz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
serdarzz

Baktım mevzu bahis Alişan, hemen tıklayıp içeriği okumadan kusmuk emojisi (hayal edin en yeşilinden) bırakmaya geldim..

mms

Onedio bir çift hakkında içerik yaptıysa birkaç aya kalmaz ayrılırlar.

hellokubra

çocukların dadısı yokmuydu? nasıl çok yoruluyormuş hanım kız

Görüş Bildir