Aldığınıza Pişman Olmayacağınız 10 Babalar Günü Hediyesi

-
Aldığınıza Pişman Olmayacağınız 10 Babalar Günü Hediyesi

En çok sevdiğimiz ve sevdiğimiz kadar da çekindiğimiz babamıza babalar gününde, onu şaşırtacak bir hediye almayı hepimiz isteriz. Eee babanıza alacağınız hediyenin de anneler gününde annenize aldığınız hediyeden aşağı kalır bir yanı olmaması gerekir ki babanız “Annene aldığın hediyeye daha çok özenmişsin” tarzında tatlı alınganlıklarda bulunmasın.

Varlığınız babanıza tabii ki de en büyük armağan fakat bu babalar gününde babanıza hediye almayacağınız anlamına gelmiyor.  Aldığınıza pişman olmayacağınız en sıradışı babalar günü hediyeleri ile tanışmaya hazır olun!

1-) Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak

Ürüne Git

Eğer babanız sigara kullanıyorsa ona alabileceğiniz en anlamlı hediye karşınızda duruyor. Çakmağın bir tarafına babanızın fotoğrafını, diğer tarafınaysa babanız çakmağı her kullandığında on sizi hatırlatacak anlamlı cümleler bastırmanız mümkün.

2-) Oscar Ödülü – Kişiye Özel Yazılı Büyük Boy

Ürüne Git

Şimdiye kadar göstermiş olduğu fedakarlığı, sevecenliği,
kısacası her şey için babanızı ödüllendirmeye var mısınız? Bu Oscar ödülü sayesinde babanızı daha önce hiç yaşamadığı bir heyecanla tanıştırmanız mümkün.  Oscar ödülü kişiye özel olup, üzerine dilediğiniz metni yazdırmanız mümkündür.

3-) Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdan Model 1

Ürüne Git

Babanız sizin için daima özeldir. Bu olguyu, babalar gününde
babanıza alacağınız hediyeyle ona hissettirmeye ne dersiniz? Farklı renk çeşitleri bulunan, üzerine babanızın ismini yazdırabileceğiniz bu deri Farklı renk çeşitleri bulunan, üzerine babanızın ismini yazdırabileceğiniz bu deri cüzdan babalar gününde en çok satılan ürünler arasında yer alıyor.

4-) Kişiye Özel Tavla Seti

Ürüne Git

Tavla oyununda her zaman iddialı olan babanız için en ideal hediye üzerine ismini yazdırabileceğiniz bu tavla seti gibi gözüküyor. Sıradan tavla setlerini rafa kaldırın, üzerinde isminin yazacağı bu tavla setiyle babanız kendisini hiç olmadığı kadar özel hissedecek.

5-) Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Babalar Günü Duvar Saati

Ürüne Git

Zaman-mekân fark etmeksizin daima yanınızda olan babanıza
üzerinde birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafın yer alacağı bu duvar saatini
armağan etmeye var mısınız? Kişiye özel fotoğraf baskılı babalar günü duvar saatine istediğiniz metni yazdırmanız da mümkün.

6-) Kişiye Özel Klasik Baba Sözleri Kupa Bardak

Ürüne Git

Babanızın ardı arkası kesilmeyen istek ve temennilerinin
klasik baba sözleri başlığı etrafında toplandığını ve bir kupa bardağa
basıldığını düşünsenize! Babanızın en klasik cümlelerinin yer alacağı bu kupa bardak babanızın şimdiye kadar aldığı en ilginç hediye olmaya geliyor.

7-) Babalar Gününe Özel Babalık Tescil Belgesi

Ürüne Git

Babalar gününde alacağınız hediyenin hem resmiyet hem de
ilginçlik kokmasını istiyorsanız, babanızı babalık görevini başarılı bir
şekilde yerine getirdiği için babalık tescil belgesiyle şaşırtabilirsiniz.
Hayatınızda idolünüz olmayı başarmış babanız bu belgeyi çoktan hak etti.

8-) Babaya Özel Mesajlı Kalp Masa Saati

Ürüne Git

Üzerinde martı desenlerinin olduğu ve babanıza beslediğiniz en güzel duyguları yazdırabileceğiniz akrilik kalp masa saati babanızın çalışma masasındaki en anlamlı aksesuar olacak.

9-) Babalara Özel Ahşap Çerçeveli Doğal Taş Baskı

Ürüne Git

Ahşabın huzur veren kokusunu babanızla çekildiğiniz en güzel
fotoğrafla birleştirdiğinizde ortaya mükemmel bir hediye seçeneği çıkıyor. Taş üzerine basılacak fotoğrafınız, ahşap çerçeveye monte edilip size gönderilecek. Fotoğraflardaki mutluluğunuzu fotoğraf çerçevelerinde  de yaşatmak istiyorsanız babalara özel ahşap çerçeveli doğal taş baskıyı göz ardı etmeyin deriz.

10-) Canım Babam Lazer İşlemeli Ahşap Çerçeve

Ürüne Git

Bir babanın vazgeçilmezleri listesinde ilk sırada ailesi yer alır. İçerisine ailecek çekildiğiniz bir fotoğrafı yerleştirebileceğiniz bu ahşap çerçeve üzerindeki “Canım Babam” yazısını değiştirmeniz mümkün.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir