Görüş Bildir
Haberler
Alacakaranlık Kuşağı: Çocuklar Tarafından İşlenmiş 13 Akıl Almaz Cinayet!

etiket Alacakaranlık Kuşağı: Çocuklar Tarafından İşlenmiş 13 Akıl Almaz Cinayet!

mira
20.01.2018 - 21:49 Son Güncelleme: 25.11.2021 - 16:34

Uyarı: Bu içerik rahatsız edici ifadeler ve tasvirler içerir.

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Jon Venables ve Robert Thompson

1. Jon Venables ve Robert Thompson

Bu iki küçük çocuk 1993 yılında suçu işlediklerinde 10 yaşındalarmış. İngiltere'de bir alışveriş merkezinde 2 yaşındaki bir bebeği annesinin yanından kandırıp kaçıran ikili, çocuğu tren raylarına götürüp feci şekilde öldürmüşler. Bebeğin cesedi o kadar kötü haldeymiş ki otopside bile nasıl öldürüldüğü, neden öldüğü tespit edilememiş.

2. Sandra ve Beth Andersen

2. Sandra ve Beth Andersen

Kanada'da 'Küvet kızları' olarak bilinen 16 ve 15 yaşlarındaki iki kız kardeş; 2003 yılında annelerini sarhoş edip ilaç verdikten sonra küvette boğmuşlar.

3. Brenda Spencer

3. Brenda Spencer

1979'da 16 yaşındayken, evinin bahçesinden bir ilkokula rastgele ateş açan Spencer, okulda çalışan bir hizmetliyi ve okul müdürünü öldürdü. Olayın sebebini ise şöyle açıkladı: 'Pazartesileri sevmiyorum.'

4. Daniel Bartlam

4. Daniel Bartlam

İngiltere'de 2011'de gerçekleşen olayda, 15 yaşındaki Bartlam önce annesinin kafasını çekiçle ezmiş. Daha sonra ise cesedini ateşe vermiş. Daniel Bartlam'ın korku filmlerine aşırı derecede hayran olduğu da bilinenler arasında.

5. Mary Bell

5. Mary Bell

İlk cinayetini 10 yaşındayken işleyen Mary Bell, 4 yaşında bir çocuğu boğmuş. Bir sonraki yıl ise 3 yaşındaki bir çocuğa aynı şeyi yapmış. Fakat ikinci cinayetinde bir suç ortağı varmış ve cesedin üzerine kendi isimlerinin baş harflerini kazımışlar. Şu an Mary Bell, İngiltere'de başka bir kimlikle yaşıyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Joshua Philips

6. Joshua Philips

1998 senesinde 14 yaşında olan Joshua Philips, 8 yaşındaki komşusu Maddie Clifton'u öldürmüş ve cesedini yatağının altına saklamış. Maktülün kafasına beyzbol sopasıyla vurup sonra 11 kez bıçaklayan Philips'i ele veren odasından gelen ağır koku olmuş. Kokuyu takip eden Joshua Philips'in annesi cesedi bulmuş.

7. Pauline Parker ve Juliet Hulme

7. Pauline Parker ve Juliet Hulme

Yeni Zelanda'da yaşayan bu çok yakın iki kız arkadaş, kendi yarattıkları fantezi dünyalarında yaşıyorlardı. Aileleri onları ayırmaya kalkıştı ve Juliet'i Güney Afrika'ya göndermeye karar verdiklerinde kızlar Pauline'nin annesini öldürdü.

8. Barry Dale Loukaitis

8. Barry Dale Loukaitis

Loukaitis, 1996'da 14 yaşındayken okuduğu ortaokulda iki öğrenciyi ve cebir öğretmenini öldürmüş. Tüm sınıfı ise rehin alan Loukaitis, beden eğitimi öğretmeninin onu etkisiz hale getirmesiyle yakalanmış.

9. Lionel Tate

9. Lionel Tate

13 yaşındayken, 6 yaşında bir kızı öldürmekten suçlu bulunan Lionel Tate; Amerikan tarihinde ömür boyu hapis cezası alan en genç mahkum olmuş.

10. Eric Smith

10. Eric Smith

1993 yılında 13 yaşında olan Eric Smith, 4 yaşında küçük bir çocuğu kendisini ormana kadar takip etmesi için kandırmış. Çocuğu boğan ve kafasını parçalayan Smith'in şartlı tahliye isteği 11 kez reddedilmiş.

İçeriğin Devamı Aşağıda

11. Catherine ve Curtis Jones

11. Catherine ve Curtis Jones

12 ve 13 yaşındaki bu iki kardeş 1999 yılında babalarının kız arkadaşını silahla öldürmüşler. Fakat savunmaları yürekleri parçalamış. Çocuklar, babaları ve kız arkadaşı tarafından sürekli cinsel istismara maruz kalmışlar, bıçak kemiğe dayanınca da bu cinayeti işlemişler.

12. Alyssa Bustamante

12. Alyssa Bustamante

Alyssa 2009 senesinde, 4 yaşındaki bir kız çocuğunu boğarak ve bıçaklayarak öldürdüğünde 15 yaşındaydı. İnsan öldürmenin nasıl bir his olduğunu merak ettiği için katil olmuştu.

13. David Brom

13. David Brom

David Brom'un ailesinin fertleri 18 Şubat 1988 tarihinde evde baltayla öldürülmüş bir halde bulundular. Bir gün önce David Brom sınıf arkadaşlarına o gece ailesini öldüreceğini açıklamıştı. Şu an tutuklu ve ancak 2041 yılında şartlı tahliye olabilir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
595
176
130
44
18
13
10
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın