AKP İstanbul İl Başkanı Şenocak'tan Kaftancıoğlu'na: 'Boğaz Bu Mevsim Serin, Yazın da Derindir'

 > 
101PAYLAŞIM

AKP İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun AKP'ye yönelik değerlendirmelerine, "CHP İl Başkanı, genlerine uygun maceralar arıyor. Haberi olsun; Boğaz bu mevsim serin, yazın da derindir” sözleriyle yanıt verdi.

Kaftancıoğlu, dün Halk TV’de katıldığı programda AK Parti'ye yönelik eleştirilerini dile getirdi.

"Bir sistem değişikliğine gidişatı görüyorum" 🎥

Son dönemde AKP'de yaşanan gelişmeleri değerlendiren Kaftancıoğlu, “Şöyle bir gerçeklik var ki bu korkuları, bu savrulmaları, akılla değil öfkeyle hırsıyla 1 kişinin aklıyla iş yapmaları iktidarı hiç iyi bir yere götürmüyor. Önümüzdeki süreçte bir erken seçimle veya başka bir şekilde bir iktidar değişikliğini, hatta bir sistem değişikliğini görüyorum. Bu ülkede halkın gerçekten gözü açıldı” diye konuştu.

Şenocak: "Milletimiz buna en son yelteneni 15 Temmuz’da Şehitler Köprüsü’nden Boğaz’a dökmüştü"

AKP İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Kaftancıoğlu'nun bu sözlerine 15 Temmuz hatırlatmasıyla yanıt verdi. 

Bayram Şenocak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Seçimle olmazsa bir şekilde’ Milletimiz buna en son yelteneni 15 Temmuz’da Şehitler Köprüsü’nden Boğaz’a dökmüştü. Anlaşılan bünyesine demokrasi fazla gelen CHP İl Başkanı, genlerine uygun maceralar arıyor. Haberi olsun; Boğaz bu mevsim serin, yazın da derindir” ifadelerini kullandı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir