Görüş Bildir

AKP'den Kürşat Ayvatoğlu Açıklaması: Partimizle İlişiği Kesilmiştir

Haberler
> AKP'den Kürşat Ayvatoğlu Açıklaması: Partimizle İlişiği Kesilmiştir

AKP Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, uyuşturucu kullandığı görüntüler ortaya çıkan Kürşat Ayvatoğlu'nun parti ile ilişiğinin kesildiğini duyurdu.

AKP Genel Merkezi’nde özel kalem görevlisi olarak çalıştığı belirtilen Kürşat Ayvatoğlu’nun lüks bir aracın içinde kokain çekmesine ilişkin görüntüler dün sosyal medyada gündeme oturdu. 

Görüntülerin yayınlanması üzerine Ayvatoğlu gözaltına alındı.

AKP Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz de konuya ilişkin bir açıklama yaparak Ayvatoğlu'nun AKP ile ilişinin kesildiğini duyurdu.

"Söz konusu görüntülerle partimizi yaralamak ve yıpratmak isteyenler..."

'Dün akşam kabul edilemez video ile ortaya çıkan ve büro personeli olarak görev yapan şahsın partimizle ilişiği kesilmiştir. Türk aile yapısıyla, milli ve manevi değerlerimizle tamamen zıt görüntüler bizleri derinden yaralamış, söz konusu şahıs hakkında İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yasal işlem başlatılmış olup, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı da uyuşturucu bağımlılığı konusunda sürece müdahil olmuştur. 

Söz konusu görüntülerle partimizi yaralamak ve yıpratmak isteyenler bilmelidir ki partimizin manevi ve ahlaki değerlerimizle yan yana durmayan hiçbir eyleme ve kişiye müsamahası yoktur. 

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.'

Ayvatoğlu'nun AKP İzmir Milletvekili Hamza Dağ'ın danışmanı olduğu öne sürülüyordu. Dağ, Ayvatoğlu'nun genel merkez personeli olduğunu açıklamıştı 👇

Ayrıca bakınız 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
120
48
24
4
2
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Ercan

İyi bari, sinüslerini açmak için karbonat çekiyor diye sahip de çıkabilirlerdi...

yalnız iyi olmuş herkes yerini bilsin. akpli dedin mi pedofili hayvan tecavüzcüsü filan akla geliyor. şu adamın yeri mhpdir. uyuşturucu içen akpliye alışık d... Devamını Gör

Ardens

Len yavsak mhp yi neden karistirdin senin gibi leerden olmasin o

KucukEniste

Bunun gibi BİNLERCE var bide demişlerki BÜRO elemanı olm BÜRO elemanı 3 tane luks arabası var ... Beter olun yediniz yediniz doymadınız çakallar