Görüş Bildir

Akıllı Telefon Ekranına ve Özelliklerine Sahip Akıllı Bileklik

Haberler
> Akıllı Telefon Ekranına ve Özelliklerine Sahip Akıllı Bileklik

Son zamanlarda gördüğünüz tüm giyilebilir cihazları unutabilirsiniz. Fikir aşamasında olan Neptune Duo , akıllı telefonların tüm özelliklerini bileğinize taşırken yanında gelen ekranıyla birlikte büyük ekranda oyun ve video keyfi sunarak bir ilki gerçekleştiriyor.

2,4 inç kavisli ekrana sahip olan bileklik, Android Lollipop ile birlikte geliyor ve akıllı telefonlarda yapılabilen her şeyi gerçekleştirebiliyor. 4 çekirdekli işlemciden güç alan bileklik ile haberler okunabiliyor, mesaj yazılabiliyor ve aramalar yapılabiliyor. Eğer bu ekranın boyutu az gelirse bu kez de 5 inç boyutundaki ekran yardımımıza koşuyor. İlk bakışta bir akıllı telefon gibi görünen bu cihazın akıllı fonksiyonları bulunmuyor ve yalnızca bileklikte gösterilen uygulamayı ekranına yansıtıyor. Böylece büyük ekran keyfinden de mahrum kalınmamış oluyor.

Söz konusu ekranın akıllı fonksiyonları bulunmadığından dolayı bilgileri de bünyesinde depolamıyor. Dolayısıyla ekran kaybolsa bile bilgiler her zaman akıllı bilekliğinizde güvenli olarak saklanabiliyor ve yeni bir ekran alınarak kullanılmaya devam edilebiliyor. 3G/4G , WiFi ve GPS bağlantı özelliklerine sahip bileklik her zaman internete bağlı kalıyor ve konum hizmetlerinden de faydalanılabiliyor.

Henüz üretim aşamasına geçmeyen ancak rezervasyonları kabul eden cihazın rezervasyon işlemleri ücretsiz olarak resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştiriliyor. Bağış yapıldığı takdirde ise ürün piyasaya çıktığında indirimli olarak satın alınıyor ve kargo işlemlerinde de indirim yapılıyor.

LOG

Kaynak: http://www.log.com.tr/akilli-telefon-...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?