Görüş Bildir
Haberler
Akdeniz'de Yaşanan Depremlere İlişkin Uyarı Geldi! Deprem Uzmanı Naci Görür Paylaştı...

Akdeniz'de Yaşanan Depremlere İlişkin Uyarı Geldi! Deprem Uzmanı Naci Görür Paylaştı...

Müge Kakşi
26.12.2021 - 23:47

Bu akşam Akdeniz'de iki deprem meydana geldi. Vatandaşların endişelendiği depremlerin ilki 4.9 büyüklüğünde olurken ikincisi ise 5.5 büyüklüğünde oldu. Depremlerin ard arada yaşanması vatandaşların akıllarında soru işareti bıraktı. Deprem Uzmanı Profesör Doktor Naci Görür Akdeniz'de yaşanan depremlere ilişkin sosyal medya hesabından uyarıda bulundu. İşte Naci Görür'ün deprem açıklaması...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Akdeniz Depremleri Korkuttu

Akdeniz Depremleri Korkuttu

Bu akşam Akdeniz'de iki deprem meydana geldi. İlk deprem AFAD'ın verilerine göre akşam 18:15 sularında Akdeniz'de 4.9 büyüklüğünde meydana geldi. Vatandaşlar depremin korkusunu yaşarken aradan geçen yaklaşık 4 saat sonra bir deprem daha meydana geldi. Son deprem Muğla'nın Datça ilçesine 177,23 km uzaklıkta ve 5.5 büyüklüğünde meydana geldi.

Deprem Uzmanı Naci Görür Uyardı

Deprem Uzmanı Naci Görür Uyardı

Peş peşe yaşanan depremlerin ardından Deprem Uzmanı Profesör Doktor Naci Görür, sosyal medya hesabından uyarıda bulundu.

Görür, 'Bugün Girit’in doğusunda Çoban Adası civarında 5,5’lik deprem oldu. Helen Yayında, Strabo-Plini çevresinde. 12 Ekimde de burada 4,0 deprem olmuştu. Bu depremler Ege’nin sınırlarımıza yakın kesimlerini geriyor olmalı' paylaşımında bulundu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
9
8
2
2
1
1
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın