Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ak Parti Sözcüsü Çelik: "Bölgemizde Terör Devletleri Kurulmasına Asla Müsaade Etmeyeceğiz"

Anasayfa > Ajans

Ak Parti Sözcüsü Çelik: "Bölgemizde Terör Devletleri Kurulmasına Asla Müsaade Etmeyeceğiz"

ANKARA (AA) - AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Türkiye'nin terörle mücadele ederken aynı zamanda terör devleti kurmak isteyen projelerle de mücadele ettiğini belirterek 'Ülkemize saldıranlara gereken cevabı vermeye devam ediyoruz. Bölgemizde terör devletleri kurulmasına asla müsaade etmeyeceğiz.' ifadelerini kullandı.

Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Irak'ın Gara bölgesinde başlatılan Pençe Kartal-2 harekatında, teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan askerlere Allah’tan rahmet diledi. 'Şehitlerimizin mekanı cennet olsun. Milletimizin başı sağ olsun.' ifadelerini kullanan Çelik, şunları kaydetti:

'Türkiye düşmanı odakların desteğini alarak ülkemize saldıran terör örgütleri tüm bölge için tehdittir. Türkiye'nin terörle mücadelesi ülke savunması ve bölge barışı için kilit önemdedir. Etrafımızda kurulmaya çalışılan terör devletçikleri kararlı mücadelemiz sayesinde engellenmiştir. Terörle mücadele ederken aynı zamanda terör devleti kurmak isteyen projelerle de mücadele ediyoruz. Ülkemize saldıranlara gereken cevabı vermeye devam ediyoruz. Bölgemizde terör devletleri kurulmasına asla müsaade etmeyeceğiz.'

Kaynak: aa:text:20210211:23728174
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?