Görüş Bildir
Haberler
Ahmet Hakan'a Saldıranlardan İkisi AK Parti Üyesi, Birinin Ağabeyi PKK'lı Çıktı

Ahmet Hakan'a Saldıranlardan İkisi AK Parti Üyesi, Birinin Ağabeyi PKK'lı Çıktı

Ahmet Hakan'ı Doğan TV Center'dan itibaren takibe alarak, evinin önünde saldıran kişilerle ilgili yeni bilgilere ulaşıldı. Kanal D Haber, suç dosyaları kabarık saldırganların ikisinin AK Parti Fatih İlçe Teşkilatı üyesi olduklarını ortaya çıkardı. Bir diğerinin ise abisinin PKK üyesi olduğu tespit edildi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Ahmet Hakan'ı Doğan TV Center'dan itibaren takibe alarak, evinin önünde saldıran kişilerle ilgili yeni bilgilere ulaşıldı. Kanal D Haber, suç dosyaları kabarık saldırganların ikisinin AK Parti Fatih İlçe Teşkilatı üyesi olduklarını ortaya çıkardı.

Van Gevaşlılar, Fatih'te Yaşıyorlar

Van Gevaşlılar, Fatih'te Yaşıyorlar

Gazeteci Ahmet Hakan'ın, evinin önünde uğradığı saldırıyla ilgili gözaltına alınan 4 kişiyle ilgili çarpıcı detaylar ortaya çıktı. Kanal D Haber'in elde ettiği bilgilere göre 4 saldırgan da Van Gevaşlı ve birbirleriyle akrabalar. 4'ü de İstanbul Fatih'te yaşıyor.

Tehdit, Uyuşturucu ve Resmi Belgede Sahtecilikten Sabıkası Var

Tehdit, Uyuşturucu ve Resmi Belgede Sahtecilikten Sabıkası Var

29 yaşındaki özel güvenlikçi Uğur Adıyaman, 12 Ekim 2010 tarihinde Fatih AK Parti Teşkilatı'na üye olmuş. Polisteki kaydı çok kabarık olan Adıyaman'ın, uyuşturucu, birden fazla kişiyi tehdit, resmi belgede sahtecilik suçlarından sabıkası var.

Kardeşi PKK Üyesi

Kardeşi PKK Üyesi

24 yıl önce Terör örgütü PKK'ya katılan Seyhan Adıyaman'ın kardeşi.

Hürriyet'te yer alan habere göre; saldırganlardan Fuat Elmas da Adıyaman gibi özel güvenlikçi. Elmas da 19 Haziran 2007'de AK Parti Fatih Teşkilatı'na üye oldu ve 2010 yılına kadar özel bir güvenlik firmasında çalıştı.

29 yaşındaki Kamuran Ergin, şu an bir tekstil firmasında çalışıyor. Uyuşturucu ticareti, yaralama ve silahlı yağma suçlarından poliste işlem görmüş.

Son Dakika & Kanal D & Hürriyet

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
hipotalamus

Vay be sicillere bak,silahlı yağma!!!,uyuşturucu ticareti!!!,sahtecilik!!! ama lafa geldi mi partisini ve ideolojilerini savunurken klasik din kullanımı,hak,... Devamını Gör

görüncek adam

Akpliler bu itlerin tasmalarını bilerek mi bıraktı acaba ?

antibağnaz

ne sandın. maşa hepsi.

osman zaa

ülkenin ağzına sıçan iki zihniyet bir arada.