Görüş Bildir
Haberler
AFAD Son Depremler: Denizli'de Deprem Fırtınası Devam Ediyor!

AFAD Son Depremler: Denizli'de Deprem Fırtınası Devam Ediyor!

Türkiye’de yaşanan depremler vatandaşların gündeminde. Dün sabahtan beri Denizli’de yaşanan deprem fırtınasına, bir yeni deprem daha eklendi. Kandilli Rasathanesi, Denizli’nin Çal ilçesinde gece saat 02.45’de 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu. Şehir merkezinde de hissedilen deprem, yerin 6.4 kilometre derinliğinde gerçekleştir. AFAD ise depremin büyüklüğünü 3.8 olarak duyurdu. Ülkemizde ve komşu ülkelerde yaşanan depremler, AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından liste halinde takipçilerle paylaşılıyor. İşte AFAD ve Kandilli son depremler ekranı…

İçeriğin Devamı Aşağıda

En çok korkulan doğal afetlerin başında gelen depremler, ülkemizde sık sık yaşanabiliyor. Vatandaşlar, ‘son deprem nerede oldu?’ sorusuna cevap ararken, AFAD ve Kandilli Rasathanesi yaşanan tüm depremleri liste halinde paylaşıyor.

18 EYLÜL 2021 AFAD ve KANDİLLİ SON DEPREMLER

AFAD ve Kandilli Rasathanesi, ülkemizde ve komşu ülkelerde meydana gelen depremleri liste halinde takipçileriyle paylaşıyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi’nin paylaşımlarına bakarak çevrenizde deprem gerçekleşip gerçekleşmediğini kontrol edebilirsiniz.

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER LİSTESİ

AFAD SON DEPREMLER SAYFASI

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın