Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

'Adnan Menderes Asılırken MHP Neredeydi?'

Anasayfa > Gündem

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kütahya mitinginde, idam edilen eski başbakan Adnan Menderes'i anarken CHP ve MHP'ye 'Neredeydiniz?' diye seslendi.  Davutoğlu’na MHP’den jet yanıt MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural'dan geldi: “O zaman MHP diye bir parti yoktu bre cahil”

Başbakan Ahmet Davutoğlu AK Parti Kütahya mitinginde konuştu.

Davutoğlu'nun konuşmasından satırbaşları şöyle:

Vural: 'Bre cahil...'

Vural: 'Bre cahil...'

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, “O zaman MHP diye bir parti yoktu bre cahil adam” dedi ve Hürriyet’e şu değerlendirmelerde bulundu:

“Tevellütü yetmiyor belli ki. Kendisinin başbakan olduğundan haberdar olmadığını, kendisini hala müsamerede zannettiğini biliyoruz da, acaba 12 Eylül’de bir insanlar idam edilirken kendisi neredeymiş? O zaman bir sağdan, bir soldan diye insanlar idam edilirken Davutoğlu ne yapıyordu, karyolanın altında mı saklanıyordu? 12 Eylül’de biz işkence gördüğümüzde ne yapıyordu, kebap mı yiyordu?'

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Nurettin Bayar

alışmışlar hep 1940 lardan 1950 lerden efedim ne söyliyim 1960 lardan .. 1930 lardan bahsetmeye .... hedef 2023 diyolar ama hep kafaların 100 yıl geride

TürkMavisi

Hohohoho :)) Genel Başkan Oktay Vural olsa en çok sevinenlerden biri olurum herhalde :)) Tam yerinde ve zamanında çok güzel geçiriyor :)

kendobushido

Uhud Savaşı'nda Kılıçdaroğlu neredeydi niye uyarmadı okçuları