Adnan Hoca'nın Attığı, En Unutulmaz 23 Fantastik Tweet

 > -

Adnan Oktar ya da kamuoyunda bilinen adıyla Adnan Hoca'nın twitter'da siyasetten müziğe, devletten cennete kadar farklı konularda attığı ilginç tweetlerini sizler için derledik.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
iancurtis

bugüne kadar kimse cennette olacaklarla ilgili bu kadar detay verememişti. adam tekne yarışları olacağına kadar detaya girmiş helal olsun.

ecepoyraz

İnsanların çoğunluğunun bir an evvel kafayı açması lazım gerçekten :) Bir de hep birleştirici özgürlüklerden yana samimi üslubu var, şefkatli insan gerçekten. Görüntüsü de çok dikkat çekici aklı, temizliği,dürüstlüğü net belli oluyor. Yakışıklı, karizmatik biri gerçekten. Ben seviyorum Adnan Hoca'yı Allah onlardan razı olsun.

angeliss

Bence sen kafayı aç kardeşim kafan bulanmış

ecepoyraz

Samimi buluyorum Adnan Hoca'yı. İzledim baya programlarını gayet mantıklı akılcı açıklamaları oluyor. Dikkat ettiğim bir diğer konu akla uygun delilsiz bir söylemi de olmuyor. Bir de aksi düşünen varsa cevabını versin dediğinde gerek dini konular olsun gerek evrim konusu olsun ses soluk çıkmıyor. Seviyorum Adnan Hoca'yı cesur biri. Kahpe PKK ile de onun gibi mükemmel fikri mücadele eden göremiyorum tv lerde. Allah yardımcıları olsun. Cennet ile ilgili anlattıkları da gayet makul çünkü nefsin istediği herşey olacak insanın cennette bu Kuran,da çok net açıklamıştır. İnsanların çoğu dar kafalı olup akıl tutulması yaşadığı için bu kadar açık hümü bile anlayamıyor. İstediğin herşey demek nimetin ucu bucağı yok demektir. Detay verince aklı atıyor milletin hayret :D düz ova canlanıyor herhalde milletin aklında cennet diyince.

exxtreme

sevap point kasmalıyım hemen

lee-mou

Cennette çarşılar olacak, yine alışveriş yapılacak ama para ödeme olmayacak : Bu hurmalı bahçenin evrimidir işte. Hurmaları kestin rezidans diktin. Ah zamane dünya! Beşbedenli insan da İnception dan çalma fikir. Yapılmıştır geçiniz.

Görüş Bildir