Görüş Bildir

Adayların Heyecanlı Bekleyişi Sürüyor... VGM Burs Sonuçları Açıklandı mı? Ne Zaman Açıklanacak?

Anasayfa > Güncel

VGM burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu adayların gündeminde...  KYK burs ve kredi başvuru sonuçlarının açıklanmasının ardından yapılacak değerlendirmeye göre VGM burs ve kredi başvuru sonuçlarının açıklanacağı duyurulmuştu. Peki VGM burs başvuru sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanacak? İşte tüm detaylar...

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından her yıl Ortaöğretim ve Yükseköğrenim öğrencilerine burs veriliyor. Burs başvurularını tamamlayan adaylar merak içerisinde VGM burs başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarihi merakla beklerken Vakıflar Genel Müdürlüğü yaptığı son açıklama ile KYK burs sonuçlarının açıklanmasının ardından yapılacak olan değerlendirmeye göre VGM burs başvuru sonuçlarının kısa süre içerisinde erişime açılacağını duyurmuştu. Peki ne zaman açıklanacak?

VGM Burs Sonuçları Açıklandı mı? Ne Zaman Açıklanacak?

VGM Burs Sonuçları Açıklandı mı? Ne Zaman Açıklanacak?

VGM burs başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarih henüz net olarak açıklanmadı. Yapılan son açıklamada burs ve kredi başvuru sonuçlarının açıklanmasının ardından yapılacak değerlendirmenin ardından kısa süre içerisinde burs başvuru sonuçlarının açıklanacağı duyurulmuştu.

VGM Burs Ücreti Ne Kadar?

VGM Burs Ücreti Ne Kadar?

VGM burs ücreti 2020-2021 eğitim öğretim yılında Ortaöğretim öğrencilerine 100 TL Yükseköğrenim öğrencilerine 400 TL olarak ödenmişti. Bu miktarın bu yıl artıp artmayacağı ise henüz bilinmiyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?