Görüş Bildir
Haberler
Acun Ilıcalı'nın Yapımcılığını Üstlendiği Yarışmalar Sayesinde Keşfedilen ve Her Geçen Gün Ününe Ün Katan İsimler

Acun Ilıcalı'nın Yapımcılığını Üstlendiği Yarışmalar Sayesinde Keşfedilen ve Her Geçen Gün Ününe Ün Katan İsimler

Serngl
26.07.2019 - 20:00 Son Güncelleme: 26.07.2019 - 20:26

Sefa Doğanay'ın Yetenek Sizsiniz sayesinde ünlendiğini unutmuşuz resmen...

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Hakan Hatipoğlu

1. Hakan Hatipoğlu

Önce 'Var mısın Yok musun' ile ardından da 'Survivor' yarışmasıyla ekrana gelen Hakan Hatipoğlu, bu sayede kendisine bir hayran kitlesi edinmişti. Ardından Hatipoğlu'nu ekranlarda oyuncu ve sunucu olarak görmeye başladık.

2. Gizem Akın Hatipoğlu

2. Gizem Akın Hatipoğlu

Gizem Hatipoğlu da Hakan Hatipoğlu gibi 'Var mısın Yok musun' yarışmasıyla ünlenmişti. Yarışmanın ardından o da 'Survivor'a katılmıştı. Gizem Hatipoğlu'nu ardından ekranlarda sunucu olarak görmeye başlamıştık. Gizem ve Hakan 'Var mısın Yok musun' yarışmasında tanışıp, aşk yaşamaya başlamıştı. Ardından çift geçtiğimiz yıllarda dünyaevine girdi.

3. İrem Derici

3. İrem Derici

Son dönemin en popüler şarkıcılarından biri olan İrem Derici de Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği 'O Ses Türkiye' programıyla adını duyurmuştu. Derici yarışmada birincilik elde edememesine rağmen yarışma sayesinde iyi bir çıkış yapmayı başardı.

4. Nur Tuğba Algül

4. Nur Tuğba Algül

Katıldığı 'Var mısın Yok musun' yarışmasıyla ünlendikten sonra SKY Türk ve NTV'de sunuculuk yapan Nur Tuğba da Acun Ilıcalı sayesinde keşfedilen isimlerden. Nur Tuğba ardından TV8'de Hakan Hatipoğlu ile birlikte 'Survivor Panaroma' programını sunmuştu.

5. Sefa Doğanay

5. Sefa Doğanay

Son dönemin genç yeteneklerinden biri olan Sefa Doğanay da yine Acun Ilıcalı sayesinde keşfedilen isimlerden. 'Yetenek Sizsiniz' programına katılan ve ardından birinci olan Sefa Doğanay'ın da bu yarışma sayesinde yıldızı parlamıştı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Furkan Dede

6. Furkan Dede

Furkan Dede ilk olarak 'Var mısın Yok musun' yarışmasıyla ekrana gelmiş, ardından da 'Survivor'a katılmıştı. 'Survivor' sayesinde yıldızı iyice parlayan genç ismi, ardından ekranlarda sunuculuk yaparken görmeye başladık.

7. Hilmi Cem İntepe

7. Hilmi Cem İntepe

Hilmi Cem İntepe, birinci olduğu 'Survivor' yarışmasıyla adını duyurmuştu. Ardından İntepe'yi ekranlarda oyunculuk yaparken görmeye başladık.

8. Nursel Ergin

8. Nursel Ergin

'Var mısın Yok musun' yarışmasıyla birlikte tanıdığımız Nursel Ergin'i de daha sonra sunucu olarak ekranlarda görmeye başladık.

9. Anıl Tetik

9. Anıl Tetik

Yine 'Survivor' ile ünlenen Anıl Tetik, yarışmanın ardından dizilerde rol almaya başladı. Yarışmayla birlikte yıldızı bir hayli parlamaya başladı onun da.

10. Serenay Aktaş

10. Serenay Aktaş

Futbolcu olan Serenay Aktaş, 'Survivor' ile ünlenmesinin ardından çeşitli dizilerde rol alarak oyunculuğa adım atmıştı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

11. Merve Oflaz

11. Merve Oflaz

'Survivor' ile ünlenen ve yarışmada birincilik kazanan Merve Oflaz da yarışmanın ardından oyunculuk kariyerine adım atmış ve çeşitli yapımlarda boy göstermişti.

12. Turabi Çamkıran

12. Turabi Çamkıran

Survivor Turabi olarak tanıdığımız Turabi Çamkıran da yarışmanın ardından oyunculuk yapmaya başlamıştı.

13. Hanzade Durmuş

13. Hanzade Durmuş

'Var mısın Yok musun' yarışmasıyla adını duyuran Hanzade Durmuş, ardından 'Yok Böyle Dans' programında sunuculuk yapmıştı. Bir dönem de 'Survivor' yarışmasının sunuculuğunu üstlenmişti.

Bonus: Şeyma Subaşı

Bonus: Şeyma Subaşı

Bildiğiniz üzere Şeyma Subaşı da ilk olarak 'Var mısın Yok musun' programıyla ekranlara gelmişti. Ardından ise Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşk, gündeme bomba gibi düşmüştü. Subaşı bir dönem de 'Yok Böyle Dans' programının kostüm tasarımcılığını yapmıştı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
601
184
81
53
44
31
24
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Kdr clkts

Nerde boş var piyasaya Acun sürmüş mübarek. Artı : şu itici Hakan ve itici Gizem i alın şu televizyon ekranından ya.

Serdar Emre Ünsal

Bomboş insanlar kataloğu

AaaHasanBu

İçerik tamamen zaman kaybı.

rahmetlit

yani piyasaya tüm boşları kazandırmış