Acıyıp Evine Aldığı Arkadaşı ile Kocasının İlişkisi Olduğunu Facebook'tan Öğrenen Kadının Müge Anlı’yı Aratmayacak Hikayesi

949PAYLAŞIM

Bu kadın şimdi bir daha herhangi birine nasıl güvensin?

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/fabulous/850173...

Sizleri 23 yaşındaki Krissie Stride ile tanıştıralım. Krissie eşi ile birlikte yaşarken, en yakın arkadaşı Beth Furini evsiz kalıyor ve arkadaşına bir kibarlık yaparak evini açıyor.

Tabii evini açarken arkadaşının kocasını alacağından haberi yok.

Evinin kapılarını açtıktan tam 1 ay sonra işinden ayrılan eşi daha fazla Krissie ile yapamayacağını söylüyor.

Bir hafta sonra da bu ayrılığın nedeninin Beth olduğu ortaya çıkıyor. Hem de Krissie bunu Facebook'tan öğreniyor. Facebook'a girdiği bir gün eşi ve en yakın arkadaşının birlikte olduğunu ve hatta bebek beklediklerini öğreniyor.

Kalbi kırılan Krissie bu konuda şunları söylüyor: "En yakın arkadaşımı ev sahibi evinden çıkarttığı zaman ben ona gelip boş olan odamızda kalabileceğini söyledim, gidecek hiçbir yeri yoktu. Ama o evime geldi ve kocamı aldı. Şimdi Calum ve Beth nişanlılar ve bir bebekleri olacak."

"Bunlar yaşanana kadar bizim çok güzel giden bir evliliğimiz vardı, Calum bana o kadar aşıktı ki, çevremizdeki herkes bize imrenirdi."

"Beth ise en yakın arkadaşımdı, Calum ile de her zaman çok iyi geçinirlerdi."

"Beth eve geldikten bir süre sonra bir gün işten geldim ve ikisi birlikte bir şeyler izleyip gülüyorlardı."

"Ben yatmaya gideceğimi söyledim ama Calum gelmedi. Şüphelenmek hiç aklıma gelmedi çünkü Calum bana aşıktı ve Beth benim çok yakın arkadaşımdı."

Calum ayrılmak istediğini söyleyince Krissie doğal olarak gidip günlerce en yakın arkadaşı Beth'in omzunda ağlamış. Zaten kısa bir sürede ev bulduğunu söyleyerek ayrılmış.

Krissie hayatının şokunu yaşadığı günü şöyle anlatıyor: "Bir gün Facebook'ta gezerken ikisinin ilişki durumunu gördüm. Hemen Beth'e mesaj atıp, bunun doğru olup olmadığını sordum. O da itiraf etti. Birbirlerine aşık olduklarını söyledi. Ha bir de bebek beklediklerini."

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

Dizi-Filmlerdeki Seks Sahnelerinde Kullanılan Hileler! Neler Dönüyormuş Serhat Ya... - onedio.com
Dizi-Filmlerdeki Seks Sahnelerinde Kullanılan Hileler! Neler Dönüyormuş Serhat Ya... - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
abdullah-guney4

vuran vurana gfjkkgfkhgf

mutlu-ayse

Acıma yetime gelir koyar g... ne

despresso

iyi tarafından bak. birbirlerini çocuk yapacak kadar çok sevecek bir çifti buluşturmuş olup mutluluklarına vesile oldun.

1913

Yorumları okudum 1 Allahın kulu da yavşak eleman için birşey yazmamış.İnsan evine gelen misafiri sker mi orospu çocuuu :)

magicalredsonja

İyi bari böyle yırtmış üçlü de teklif edebilirlerdi 🤣

Görüş Bildir