Açık İlişki Yaşayarak Başka Kadınlarla da Beraber Olan Üçlü, Yakında Evlenmeyi ve Çocuk Sahibi Olmayı Planlıyor!

-

İlişkilerinin herhangi bir kuralı olmadığını, yalnızca birbirleriyle değil başka kadınlarla da seks yaptıklarını söyleyen çoklu eşli arkadaşların açıklamalarını sizler için Daily Mail'den derledik.

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/femail/artic...

31 yaşındaki Jimmy Silva, 29 yaşındaki Chacha Va Voom ve 25 yaşındaki Summer Pelltier 2012 yılından bu yana ilişki yaşıyorlar. Evlenmeyi ve çocuk sahibi olmayı planlıyorlar.

Bu üçlü tanıştıklarından bu yana bir an bile ayrılmıyorlar ve birbirlerine aşıklar. Ama ilişkilerini açık yaşamaya, başkalarıyla da beraber olmaya karar verdiler. Tabii bütün bunları yaparken en önemli şartları birbirlerine karşı dürüst davranmak!

"İlişkimizde birbirimize karşı kurallar yok. Her zaman birbirimizi seviyoruz, sevişiyoruz, el ele tutuşuyoruz. İlişkimize sınır koymuyoruz. Hep beraber seks yapıyoruz ve üçümüz bir aradayken seksten daha çok keyif alıyoruz."

İş yerinin pazarlama müdürü Jimmy, ilk başlarda kız arkadaşı Chacha ile beraberdi.

Lisede ortak bir arkadaşları sayesinde tanışmışlardı. 2012 yılında bir iş organizasyonu sırasında Summer ile tanıştılar. Hepsi birbirinden hoşlandı ve o yıl Aralık ayında üçlü ilişki yaşamaya başladılar.

İlişkileri sırasında açık olmaya ve başka kadınlarla da ilişki yaşamaya karar verdiler.

"Hep beraber başka kadınlarla randevularımız oldu. Hepimiz başka kadınlardan hoşlanıyoruz. Dolayısıyla eğer hoşlandığımız bir kadın varsa ve hepimize aynı derecede ilgili davranıyorsa onunla takılıyoruz. Tabii ki karşımızdaki insanın hepimize aynı şekilde davranmadığında yalnızca arkadaş olacağımızı, ileriye götürmeyeceğimizi bilmesini sağlıyoruz. Eğer kadınlar hepimize ilgi duyarsa ve biz de aynı şekilde karşımızdaki kadına ilgi duyarsak onunla beraber oluyoruz. Kapalı bir ilişki yaşamıyoruz ama elbette sürekli kendimize dördüncü bir eş aramıyoruz. Sorun yaşadığımız zamanlar illaki oluyor. Böyle durumlarda birbirimize zaman veriyoruz ve sonrasında konuşmaya devam ediyoruz. Benim için çok eşli ilişki, normal kurallardan daha fazlası demektir. Mutlu bir şekilde yaşayabilir ve her gün fantezinin tadını çıkarabilirsiniz."

Chacha ve Summer da çok eşli ilişkinin kendilerine ne ifade ettiğini açıkladılar.

"Her zaman birden fazla kişiyi sevebileceğimi biliyordum. Bunun adına ne dendiğini bilmiyordum ama bunun mutluluk olduğunu biliyordum." 

Chacha bunları söylerken Summer da devam etti.

"Gençliğimden bu yana başka kadınlara ilgi duyuyordum ve her zaman insanların beni umursamadığını, beni sevmediklerini hissettim. Çok eşli bir ilişkide olmak asla sıkıntı olmadığı anlamına geliyor. Her zaman konuşabileceğim ve beni seven birileri olduğu anlamına geliyor."

Jimmy ise gelecek planlarını ve ailelerinin de ilişkilerine olan tepkilerini anlattı.

"İlerleyen zamanlarda evlenmeyi planlıyoruz. Gerçekten aşığız ve çocuklarımız olsun istiyoruz. Los Angeles'ta yaşıyoruz ve herhangi bir olumsuz tepki almıyoruz. Genellikle insanlar bana ne kadar şanslı olduğumu söylüyorlar. Summer'ın ailesi oldukça açık fikirli, modern ve kabullenici. Chacha'nın ailesi ise herhangi bir olumsuz tepki vermiyor ama bu konuyla ilgili konuşmamayı tercih ediyor. Benim ailem hiçbir şekilde açık fikirli değil. Hatta oldukça tutucular. Ama 6 yıldan sonra ister istemez bu fikre alışmaya başladılar. Utah gibi yerlerde de yaşadık. El ele yürürken markette bir kadının bize bakarak omuz silktiğini gördük. Ama sıkıntı yok. Çünkü bu büyük olasılıkla şimdiye kadar aldığımız en kötü tepkiydi. Yeni bir şey veya havalı olduğu için böyle bir ilişki içine girmeyin. Sizi mutlu eden birini bulduğunuzda, partneriniz de sizinle aynı şekilde düşündüğünde ve hissettiğinde böyle bir ilişki yaşamalısınız. Birbirinize dürüst davranın. Bu tarz ilişkiler ancak ve ancak dürüstlükle yürüyor. Dürüstlük ve saygı tek yolu."

Sizler bu hikayeyle ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlara bekleriz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bilemiyorumaltan_

Gizli Kullanıcı

Gavatlık, sapıklık, şerefsizlik.

ben-ied

olum ne kadar şanslı lan.

nanatsu-no-taizai

Bunlardan binlerce var farklı platformlarda .

ahsenh.

Siz bu hikayeyle ilgili ne düşünüyorsunuz diye sormak mantıklı mı ya?! Artık gerçekten yeter iğrendik şu sapıklıkları normalmiş gibi aktarmanızdan!! İğrençsiniz !

Görüş Bildir