Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Acı Derinlerde Saklı: Izdırap Dolu Yüz İfadeleriyle 16 Yakın Çekim Fotoğraf

Anasayfa > Cool

Tarz olarak 'portre fotoğraf' çok da alışık olduğumuz bir fotoğraf türü değildir. Ama bu fotoğraf türünün öyle güzel örnekleri var ki onlara tekrar tekrar bakası geliyor insanın. Tabii burada fotoğrafı çeken kişiye büyük bir pay düşüyor çünkü 'portre fotoğraf' çekmek o kadar da kolay değil. Fotoğraflara bakan birinin aklından şu geçebilir: ''Yakın çekim fotoğraf alt tarafı işte, ne kadar zor olabilir ki?''. Ancak, o iş sanıldığı gibi değil. Doğru zamanlama ile uygun açıyı yakalamak büyük bir ustalık gerektiriyor.

Aşağıda göreceğiniz fotoğraflar da Bruce Gilden'ın ''Face'' isimli kitabından alınanlar. Bruce Gilden fotoğrafları çeken sanatçı bu arada. Dünyanın çeşitli ülkelerine sırf bu portre fotoğrafları çekmek için ziyaretlerde bulunmuş. Oldukça büyük bir emek var yani bu eserlerin ardında. Hatta kendisi yaptığı bu işlerle öyle büyük takdir toplamış ki, 2007 yılında usta sanatçının hayatı belgesel haline getirilmiş.

Şimdi bu güzel sanatçının güzel eserlerini sizlerin huzuruna bırakıyoruz. 

Bakalım sizde nasıl duygular uyandıracak bu eserler?

Kaynak: http://dangerousminds.net/comments/pa...

#1

#1

#2

#2

#3

#3

#4

#4

#5

#5

#6

#6

#7

#7

#8

#8

#9

#9

#10

#10

#11

#11

#12

#12

#13

#13

#14

#14

#15

#15

#16

#16
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
170
77
32
32
13
3
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
İlhan okutan

acıdan öte -manevi- işkence izleri

Burak Akbaş

Bu tarz durumlarla dalga geçmemek lazım :( Büyük ihtimalle kendi yapmadıkları tercihler veya ellerinde olmayan sebeplerden ötürü bu durumda olan insanlar. Ko... Devamını Gör

deli-sabit

Bir çoğu aşırı alkol, uyuşturucu ve sentetik hap kullanımının eseri, bir kısmı da çektiği acılar yüzüne yansımış kişiler, bazıları da hasta maalesef:((