Görüş Bildir

7 Mart Süper Loto Sonuçları Açıklandı! İşte Süper Loto Sorgulama Sayfası...

Haberler
> 7 Mart Süper Loto Sonuçları Açıklandı! İşte Süper Loto Sorgulama Sayfası...

Özelleşen Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Süper Loto’da bu akşam 28 numaralı çekiliş gerçekleştirildi. Süper Loto’da 5, 4, 3 ve 2 bilenler de ikramiye kazanıyor. Altı bilenin büyük ikramiyeyi kazanacağı Süper Loto’da bu akşam büyük ikramiye için belirlenen numaralar, 10, 17, 28, 35, 42, 59  oldu. İşte 7 Mart 2021 Pazar Süper Loto çekiliş sonuçları…

Süper Loto’nun bu akşam yapılan çekilişinde altı rakamı doğru tahmin eden çıkmayınca büyük ikramiye olan 728.045 TL devretti. Beş bilen 6 kişi ise 32.204,40  liranın sahibi oldu.

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto kolonları 1 ve 60 arasındaki sayılardan oluşur. Bu sayılardan her kolonda 6 seçim yapmalısınız. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Tek kolon ücreti ise 3 TL’dir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?