Görüş Bildir
Haberler
6 Aralık MasterChef Kaptanlık Oyununu Kim Kazandı? İşte MasterChef Yeni Kırmızı Mavi Takımlar...

6 Aralık MasterChef Kaptanlık Oyununu Kim Kazandı? İşte MasterChef Yeni Kırmızı Mavi Takımlar...

Müge Kakşi
06.12.2021 - 23:16

TV8 ekranlarının sevilen yarışması MasterChef bu akşam ekranlarda izleyici karşısına çıktı. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı yarışmada kaptanlık oyunu sonrası takım kadroları belli oldu. Bu akşam yarışmacılardan dürüm yapılması istenirken haftanın mavi takım kaptanı seçildi. Seçilen isim ise kırmızı takım kaptanını seçti. Peki, 2021 MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? 6 Aralık MasterChef yeni kadroları nasıl oldu? Tüm soruların cevapları haberimizin içeriğinde...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

6 Aralık Pazartesi akşamı yayınlanan 128. bölümde oynanan kaptanlık oyununda Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna şeflerin kazananı belirlemek için yarışmacılardan istediği yemek dürüm oldu. Ardından Mavi Takım kaptanı belli olurken seçilen isim Kırmızı Takım kaptanını belirledi. İşte 6 Aralık MasterChef kaptanlık oyunu kazananı ve takımları...

6 Aralık MasterChef Kaptanlık Oyununu Kim Kazandı?

6 Aralık MasterChef Kaptanlık Oyununu Kim Kazandı?

MasterChef Türkiye'de mavi önlüğü kazanan isim belli oldu. Şefler, bu hafta gerçekleşen kaptanlık mücadelesinde yarışmacılardan dürüm yapmasını istedi. Buna göre şeflerin tabağını en çok beğendiği Hasan, MasterChef'te ilk haftanın kazananı oldu. Hasan, mavi önlüğü kazanmasının ardından Kırmızı Takım kaptanı olarak Mert'i seçti. Böylece ilk hafta kaptanları Hasan ve Mert oldu.

MasterChef Elemelerde Yeni Sistem

MasterChef Elemelerde Yeni Sistem

MasterChef'te yarışmacı sayısının dokuza düşmesiyle birlikte yeni değişiklikler uygulanmaya başladı. MasterChef 2021'de artık elemeler üç kişiyle oynanacak. Bu hafta, yapılacak üç dokunulmazlık oyunu sonrasında potaya üç kişi girecek. Pazar günü oynanacak elemede şefler 10 puan üzerinde değerlendirme yapacak. İki oyun sonrasında en az puanı alan isim, yarışmaya veda edecek.

İşte MasterChef Kırmızı ve Mavi Takım

İşte MasterChef Kırmızı ve Mavi Takım

Kaptanlık oyunu sonrasında kazanan Hasan, Mavi takım kaptanı olurken onun seçtiği Mert de Kırmızı takım kaptanı oldu. Sonrasında iki takım kaptanı, kalan yedi yarışmacı arasından seçimler yaparak güçlü bir takım oluşturmaya çalıştı. Böylece bu haftanın takım kadroları belli oldu.

MAVİ TAKIM: Hasan (Kaptan), Araz, Sergen, Tahsin, Görkem

KIRMIZI TAKIM: Mert (Kaptan), Eren, Burcu, Dilara

KAPTANLAR DÜELLOSUNU KİM KAZANACAK, AVANTAJ NE OLACAK?

MasterChef yeni bölümde Mavi takım kaptanı ve Kırmızı takım kaptanı, son olarak kaptanlar düellosunda karşı karşıya gelecek. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda takımına avantaj kazandırmak isteyen kaptanların arasında kıyasıya bir mücadele yaşanacak. Kaptanlar düellosu ile yarışmanın şekli ve verilecek avantaj belli olacak.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın