Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

5 Basit Soruyla Yaşınızı Tahmin Ediyoruz!

371PAYLAŞIM

Bu testimizde sana 5 basit soru soracağız. Bakalım bu sorulara göre yaşını tahmin edebilecek miyiz?

Hazırsan testi çöz bakalım.

1. İlk sorumuzla başlayalım. Aşağıdaki çizgi filmlerden hangisini çocukken severek izledin?

Bugs Bunny tabii ki.
Simpsonlar
Taş Devri
Pokemon

2. Arkadaşlarınla yemeğe çıktığınızda aşağıdakilerden hangisini yemeyi tercih edersin?

Salata
Tavuk
Pizza
Et yemeği

3. Önceleri kasetle mi şarkı dinliyordun, yoksa CD ile mi?

4. Sevdiğin bir filmi seç bakalım.

Evde Tek Başına
Charlie'nin Çikolata Fabrikası
Çatlak Profesör

5. Ve son soru... Starbucks'a gittiniz. Peki ya sebebi ne?

Arkadaşlarıma takılmaya gitmişimdir.
Alışveriş yaparken yorulmuşumdur.
İşe giderken kahve almaya uğramışımdır.
Ben Starbucks'ı sevmiyorum pek.

18 yaş altı!

Testimize verdiğin yanıtlara göre sen 18 yaş altısın! Daha hayatın çok başındasın ve hayatı yeni yeni keşfediyorsun. Belki ilk aşk acısını tattın, sınav stresleriyle de boğuştun. Ama bunların bir sonu olacağını unutma. Ve hayatının en güzel dönemlerinden birindesin. Sen tadını çıkarmaya bak sadece. İçin kıpır kıpır. Enerjin çok yüksek. Hayattan keyif almayı da iyi biliyorsun. Arkadaş çevrenle de aran çok iyi. Sadece ailenle ufak tefek sorunlar yaşıyor olabilirsin. Bunlar büyümenin sancılı bir süreci bunu unutma. Hayatında güzel şeyler olmasını istiyoruz. Tatlı canını hiç sıkma. :)

19-24 yaş arası!

Testimize verdiğin yanıtlara göre sen 19 - 24 yaş aralığındasın! Hayatınla ilgili karar alman gereken bir dönemdesin. Bu durum seni biraz zorluyor ancak kendini daha iyi tanımaya başladığın için adımlarını artık daha sağlam atıyorsun. Değer verdiğin şeyleri keşfettin ve nasıl bir insan olduğunu daha iyi biliyorsun. Senin önünde kimse duramaz. Sen yeterki hevesini hiç köreltme ve yaşamaktan hiç vazgeçme. Zaten daha yaşayacak uzun zamanların var. Belki de aşkı buldun ve onun peşinden de koşmaya başladın. Her şeyin istediğin gibi olmasını diliyoruz. :)

25-30 yaş arası!

Testimize verdiğin yanıtlara göre sen 25 - 30 yaş aralığındasın! Hayatını yavaş yavaş düzene soktun. İstediğin gibi olmasa da çoğu şey belli bir sisteme oturmuş gözüküyor. Böyle olmasına çok sevindik. İşler istediğin gibi gitmeyebilir ancak bu dönem de geçici. Daha önce yaşadığın sıkıntıları hatırla. Artık çoğundan eser kalmadı belki de. Yeni dertlerin oldu tabii, ama bunlar da geçici. Sen hayatını her dönemde dolu dolu yaşamaya bak. Aşkı yaşa, dostlarının kıymetini bil. Her şey daha güzel olacak senin için. :)

30 yaş üstü!

Testimize verdiğin yanıtlara göre sen 30 yaş üstüsün! Gençliğini dolu dolu yaşadın. Artık bir aile kurdun, belki de bir çocuğun var. Ve ona anlatacağın birçok anın olduğuna da eminiz. Hayatın her dönemde tadını çıkarman gerektiğini biliyorsun zaten. İnsanlara karşı da daha seçicisin. Ne isteyip istemediğine eminsin. Kuralların olduğu daha özgür hissediyorsun kendini. Çünkü artık ayaklarının üstünde durabilen bir bireysin. Her şey gönlünce olsun, istediğin ne varsa ona sahip ol. Hayatın tadını çıkarmaya bak. :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yaren-kalkan1

18 yaş altı doğru

nadide-ceren-kahraman

18 altı dedi bildi

novruz-novruz

15 yasim var her halde kasetle muzik diledigim icin 30+ diyor gerzekali onedio

asude-dogel

19-24 yas arası ben 15 yasındayım

tahmaztayyip

16 yaşındayım bana 30 üstüsün çocukların var diyo çok ii tahmin yapıo bravo .

Görüş Bildir