Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hafta Sonunu Nasıl Geçirdiğine Göre Yalnız Olup Olmadığını Söylüyoruz!

75PAYLAŞIM

Hafta sonunda kimimiz evde oturmayı severiz. Kimimiz ise yerimizde duramayız. Bu testimizde hafta sonunda yaptıklarına göre yalnız olup olmadığını söylüyoruz. Hazırsan başlayalım. 😅

1. Uyanma saatinden başlayalım. Hafta sonları saat kaç gibi uyanırsın?

8 - 9 gibi uyanmış olurum.
10 civarı uyanırım işte.
11 - 12 gibi uyanırım.
12'yi rahat geçer, malum haftasonu...

2. Peki, bu zamanlarda seni biri uyandırır mı? Eğer cevabın evetse, bu kişi kim?😂

Annem uyandırır genelde.
Kendi kendime uyanırım.
Arkadaşlarım arar ya da mesaj atar.
Erkek / Kız arkadaşım arayıp uyandırır beni.

3. Hafta sonu kahvaltıların genelde dışarıda mı yoksa evde mi olur?

Evde olur tabii.
Kahvaltı planları yaparız sık sık.

4. Kahvaltıdan sonra genelde ne yapmayı tercih edersin?

Güzel bir kahve içerim.
Kitap okurum biraz.
Sosyal medya hesaplarıma bakarım.
Planlarım var, telefonda konuşurum.

5. Günün geri kalanında genelde hangisini yaparsın peki?

Yemeğe birilerini davet ederim.
Açar bir film izlerim.
Plan yapmaya başlarım.
Çoktan dışarı çıktım bile.

6. Dışarıya çıkman şart olsa, hangi durum için çıkmayı tercih edersin?

Konser falan işte... Maksat eğlenmek.
Sinemaya gidebilirim.
Yürüyüşe çıkarım.
Alışveriş yapabilirim.

7. Peki, eve kaç saat içinde geri dönüyorsun, onu da öğrensek?

Elimde olsa hiç çıkmam evde dinlenirim. En kısa sürede geri dönerim.
Yapmam gereken her şeyi yaptıktan sonra eve dönerim.
Arkadaş grubum ya da sevgilimle konuşmalarımıza göre dönerim işte.
Gece yarısına yakın da olur, bazense sabahlarız.

8. Son olarak, hafta sonlarını dışarıda geçirmek sana ne kadar mantıklı geliyor?

Hiç tarzım değil böyle şeyler.
Zorunda kalmadıkça yapmam.
Olabilir neden olmasın?
Alışık olduğum bir şey benim için.

Biraz yalnız gördük seni!

Hafta sonunu nasıl geçirdiğine bakarak söyleyebiliriz ki, hafta sonlarını yalnız geçiriyorsun. Biraz yalnız gördük seni kısacası. Ama sen bundan da bir şekilde keyif almaya çalışıyor gibisin. İstediğin şeyleri yapıyorsun. Seni mutlu etmeyecek şeylere karşı pek de gönlün yok. Bazen bu durumdan canın sıkılıyor olabilir, seni anlıyoruz. Ama sen de bize inan ki, yalnızlık bu kadar da aşılması imkansız bir şey değil. En azından kendini tanırsın. Hayatına birilerini alman senin için iyi olacak tabii ki. Sadece biraz seçici olsan yeter diye düşünüyoruz. Geçireceğin güzel hafta sonların olsun!

Yalnızlığın senin seçimin!

Hafta sonunu nasıl geçirdiğine bakarak görüyoruz ki, yalnız kalmayı seven birisin sen. Aslında yalnızlık senin için mecburi değil de, aslında bir seçim olmuş. Kafanı dinlemek istiyorsun. Zamanında çevrendeki o yoğun ve kuru kalabalık biraz yormuş seni. Artık kafamı dinleyeyim demişsin. Hayatından genel olarak bir şikayetin yok gibi, sadece bazen adaptasyon sorunları yaşıyorsun. Bunlar da normal aslında. Sen iç sesine odaklan ve kendine yatırım yap. Emin ol ilerde çok güzel şeyler olacak. Geçireceğin güzel hafta sonların olsun!

Hiç de yalnız değilsin!

Hafta sonunu nasıl geçirdiğine bakarak söyleyebiliriz ki, sen yalnız biri değilsin! Hem de hiç! Çevrende insanlar var, istediğin zaman onlarla plan yapabilirsin. Kendini yalnız olarak da görmüyorsun zaten. Her zaman gezip tozmak zorunda değilsin, ama bunu yapacak olsan tek başına yapmazsın buna eminiz. Bazen kafanı dinleyip, uzaklaşmak da istiyorsun. Olabilir böyle şeyler. Yine de tüm bunlar seni kesinlikle yalnız yapmaz. Geçireceğin güzel hafta sonların olsun!

Yalnızlık mı? O da ne?

Hafta sonunu nasıl geçirdiğine bakarak söylüyoruz ki, sen neredeyse eve girmeyi unutacaksın artık. Her günün bir macera. Hayatı dolu dolu yaşıyorsun. Tüm etkinlikler senden sorulur. Yaşıyorsun yani bu hayatı! Oldukça sosyal birisin, çevrenden insan eksik olmuyor. Sen de artık bu duruma da alışmışsın. Başka türlüsünü yapmak elinden gelmeyecek gibi, sıkılırsın bize göre. Bizim için de bol bol eğlen ve gez olur mu? Geçireceğin güzel hafta sonların olsun!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gulay_judoo-

yanlızlığın senin seçimin valla öyle gibi gibiii

buket-gundogmus

Hiç de yalnız değilsin miiiiiii! Doğru tek başıma yeterince kalabalığım:))))

asli-arslan17

Hiç de yalnız değilsin! Hiç de yalnız değilsin! Hafta sonunu nasıl geçirdiğine bakarak söyleyebiliriz ki, sen yalnız biri değilsin! Hem de hiç! Çevrende insanlar var, istediğin zaman onlarla plan yapabilirsin. Kendini yalnız olarak da görmüyorsun zaten. Her zaman gezip tozmak zorunda değilsin, ama bunu yapacak olsan tek başına yapmazsın buna eminiz. Bazen kafanı dinleyip, uzaklaşmak da istiyorsun. Olabilir böyle şeyler. Yine de tüm bunlar seni kesinlikle yalnız yapmaz. Geçireceğin güzel hafta sonların olsun!

orhan-ulusoy

Hiç de yalnız değilsin!

it.hurts.until.it.does.not

Yalnızlığın senin seçimin! Hafta sonunu nasıl geçirdiğine bakarak görüyoruz ki, yalnız kalmayı seven birisin sen. Aslında yalnızlık senin için mecburi değil de, aslında bir seçim olmuş. Kafanı dinlemek istiyorsun. Zamanında çevrendeki o yoğun ve kuru kalabalık biraz yormuş seni. Artık kafamı dinleyeyim demişsin. Hayatından genel olarak bir şikayetin yok gibi, sadece bazen adaptasyon sorunları yaşıyorsun. Bunlar da normal aslında. Sen iç sesine odaklan ve kendine yatırım yap. Emin ol ilerde çok güzel şeyler olacak. Geçireceğin güzel hafta sonların olsun!

Görüş Bildir