Görüş Bildir

5 Aralık Dünya Mühendisler Günü: Mühendisler Günü Sözleri ve Mesajları...

Anasayfa > Güncel

Makine, bilgisayar, endüstri, elektrik, inşaat ve gıda gibi sektörlerde bugün Mühendisler Günü kutlanıyor. Bu mesleği icra eden veya bu meslekte bir tanıdığı olan vatandaşlar bu özel günü kutlamak nedeniyle '5 Aralık Mühendisler Günü mesajları' araştırmasına çıktı. Bu özel gün, dünyanın pek çok noktasında farklı tarihlerde kutlanıyor. İşte 5 Aralık Mühendisler Günü kutlama mesajları sözleri...

Devasa yapılarda, teknolojik harikalarda veya gıdada kısacası insan hayatındaki tüm ürünlerde parmağı bulunan mühendislerin günü her yıl 5 Aralık’ta kutlanıyor. Bu özel günde dünyadaki mühendisleri tebrik etmek isteyen kişiler mesajlarını paylaşacak. İşte en güzel 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü mesajları ve sözleri…

Dünya Mühendisler Günü

Dünya Mühendisler Günü

Bugün Dünya Mühendisler Günü kutlu olsun! Dünyanın pek çok noktasında farklı tarihlerde kutlanan 5 Aralık 2020 Dünya Mühendisler Günü, Türkiye'de bugün kutlanıyor. Mühendislik Günü'nün bazı ülkelerde kutlanma tarihleri şöyle; Arjantin 16 Haziran, Belçika 20 Mart, İtalya 15 Haziran, Rusya 22 Aralık.

Dünya Mühendisler Günü Mesajları ve Sözleri

Dünya Mühendisler Günü Mesajları ve Sözleri
  • Mühendislik, bilgi ve becerinin uzun soluklu elde edildiği ve üst düzey tecrübe gerektiren bir meslektir. Bu münasebetle Dünya Mühendisler Gününüzü kutlarım.

  • Farklı çalışmalar ve projelerle hayatımızı kolaylaştıran mühendislerin 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü kutlu olsun.

  • Sabah güne başlanmasından itibaren günün sona ermesine kadar geçen zaman diliminde karşımıza çıkan çoğu şey mühendislerimizin çalışmaları sonucu insanlığın hizmetine sunulan şeylerdir. Tüm mühendislerimizin bu özel gününü kutlarım.

  • Mühendislik, bilgi ve becerinin uzun soluklu elde edildiği ve üst düzey tecrübe gerektiren bir meslektir. Bu münasebetle Dünya Mühendisler Gününüzü kutlarım.

  • Tüm mühendislerin, değerli Meslektaşlarımızın Dünya Mühendisler Günü kutlu olsun. Toplumsal yaşamın her aşamasında önemli hizmetler veren Mühendislere hak ettikleri saygıyı gördükleri bir yaşam dileriz.

  • İyi bir mühеndis, kеndini güncеllеmеyi bilеn biridir.

  • Farklı yazılımlarla hayatı kolaylaştıran mühеndislеrin 5 Aralık Dünya Mühеndislеr Günü kutlu olsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
1
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Mahmut Demirkol

ülkenin özellikle teknik yönden gelişimi modernleşmesi ve refah seviyesinin artması mühendislik hizmetlerinin kalitesinin seviyesiyle bağlantılıdır..Genelde... Devamını Gör