47 Yaşındaki Otobüs Şoförü, Bir Arkadaşının 16 Yaşındaki Kızına Aşık Olup Onunla Evlendi!

11PAYLAŞIM

Pedofili olduğu düşünülen 47 yaşındaki otobüs şoförü, arkadaşının 16 yaşındaki kızına aşık oldu. Tepki alan aşkları gün geçtikçe büyüyor. Televizyon programına konu olan aşk hikayesini The Sun'dan sizler için derledik.

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/fabulous/765367...

3 yıldır evli olan Andy ve Beth, Channel 5'daki yeni televizyon programı Age Gap Love'ın bu haftaki konuğu oldular. Genç kız şu an 19 yaşında.

İki çocuklu mutlu çift ilk defa birlikte Beth'in annesi ile buluştu.

Andy: ''Hepimiz mutlu bir aile gibiydik. Beth'in bu düşüncelere sahip olduğunu bilmiyordum. Her zaman mutlu bir adam olmamı istedi. İnsanların ne düşüneceklerinden endişe duyuyordum. Aramızda resmen nesil farkı vardı.'' şeklinde açıklamalarda bulundu.

Channel 5, arada yaş farkı olan ilişkilerin iniş çıkışlarını anlatıyor.

Aralarında 31 yaş fark olan çifti de örnek olarak ele aldılar.

Beth ve Andy'nin aralarındaki yaş farkı hayatlarını altüst etti.

Andy konu hakkında: ''Gerçekten zor günlerdi. Kendimi bir çeşit hayvanmışım gibi hissetmemi sağladılar. Çünkü genç bir kadınla çıkıyordum. Genç bir kızla sevgiliyim, çünkü o da benimle sevgili olmayı istedi. Bu benim için büyük bir ayrıcalık. Beni düşünen birini bulmuş olmam benim için bir onur.'' şeklinde açıklama yaptı.

Televizyon programının ilk bölümünde, Beth ve Andy'nin iki yıl önce evden kovulmalarının ardından Galler'deki evlerine gittikleri görülüyor.

2 yaşındaki Timmy ve 1 yaşındaki Conway ile birlikte çift Lancashire'dan Galler'e seyahat ediyor. Bu sırada Beth arabayı terk etmeye çalışıyor.

Beth'in teyzesi Nikki konu hakkında: ''İnsanlar yaşadıkları mülke ve sahip oldukları araçlara müstehcen yazılar yazarak zarar verdiler. Sürekli tepki alıyorlardı. İnsanlar onlara bağırıyorlardı. Bu hiç hoş değil.'' şeklinde açıklamalarda bulundu.

Çift nihai hedeflerinin kendi şehirlerine geri dönmek olduğunu söylüyor. Bunun kolay olmayacağının da farkındalar.

Andy: ''Galler'de 40 yıl yaşadım. Annem ve büyükannem orada yaşıyor. Tüm anılarınızın olduğu ve ailenizin yaşadığı yerden uzak olmak gerçekten çok zor. Her zaman içimden bir parça kopuyor. Farklı muamele görmek istemiyorum. İnsanlar bizi Beth ve Andy olarak görsünler, tek istediğim bu.'' dedi.

Beth, yaş farkını gayet doğal karşıladığını söylüyor.

''Aile kurma hayalim her zaman vardı. Andy'nin bu aileyi kurmak için mükemmel bir insan olduğunu gördüm. Onu yaşlı bir adam, bir abi ya da baba olarak görmüyorum.''

Çift Kuzey Galler'de, az sayıda konuğun davet edildiği mütevazi bir törenle evlendi.

Andy: ''Evliliğimizi tanımlamak için 3 yıl öncesinden herhangi bir fark olmadığını söyleyebilirim. Birbirimizin en iyi arkadaşıyız. Beth çok güzel bir kadın ayrıca karakteri de harika. Bence kendini benim yanımda güvende hissediyor. Görünürde mükemmel bir insanım.'' dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gmzsysl

midem kalktı😦 Aptal kız.

rabia-zuzu

sübyancı pis sapık !!

ahmet.burma.9

İşte bu saçmalık. Bence olmamış, beğenmedim.

gece-gunes

"Beth çok güzel bir kadın" mı?. O sadece aptal küçük bir kız , Kadın değil. Nasıl 16 yaşındaki bir kızı kadın olarak görebilir ki?.kız istese bile sen karşı çıkmalısın.

gece-gunes

Bilemiyorum , kızın rızası var ama yine de kendinde 31 yaş küçük ve de 16 yaşında bir ÇOCUĞA aşık oluyorsan sen hastasındır. Kızın da Psikolojisinden şüpheliyim. Ama bir suçu önlemek için başka birinin evine ve ya arabasına zarar vermemek gerek. Allah akıl fikir versin.

Görüş Bildir