Görüş Bildir
Haberler
4 Büyükler Ulu Önder Atatürk'ü Andı

4 Büyükler Ulu Önder Atatürk'ü Andı

Batuhan
10.11.2014 - 11:00
İçeriğin Devamı Aşağıda

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 76. yıldönümü nedeniyle Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor Kulüpleri kendi internet sayfalarından Atatürk'ü andılar.

Beşiktaş Kulübü'nün internet sitesinde, başkan Fikret Orman imzasıyla yer alan anma mesajında şu ifadelere yer verildi:

'Cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü, Ölümünün 76. yılında saygıyla ve minnetle anarken, ilke ve devrimlerine yürekten bağlılığımızı yineliyoruz. Beşiktaş camiası olarak bizler, Atamıza olan kalbimizdeki derin sevgi ve inançla, bizlere işaret ettiği muasır medeniyet yolunda kararlılıkla yürümeye devam ediyoruz. Dünya döndükçe Atamıza olan sevgimiz, saygımız, inancımız ve Beşiktaşlı duruşumuz sürecektir.'

Fenerbahçe Kulübü ise internet sitesi aracılığıyla 'Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, aramızdan ayrılışının 76. yıl dönümünde minnet ve saygıyla bir kez daha anıyoruz' mesajını yayımladı.

Galatasaray Kulübü'nün internet sitesinde yer alan mesajda ise 'Düşünceleri, ilke ve inkılapları ile yolumuzu aydınlatan, cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, aramızdan ayrılışının 76. yılında sevgi, saygı ve özlemle bir kez daha anıyoruz' denildi.

Trabzonspor Kulübü internet sitesi yayımladığı mesajda ise 'Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 76. yıl dönümünde saygı, minnet ve şükranla anıyoruz.. Ruhu şad, mekanı cennet olsun' denildi.

DHA

Kaynak: http://www.dha.com.tr/4-buyukler-ulu-...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0