Görüş Bildir
Haberler
2022 Survivor Yeni Sezon: Gönüllüler Takımında Yarışacak Gizem Kerimoğlu Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

2022 Survivor Yeni Sezon: Gönüllüler Takımında Yarışacak Gizem Kerimoğlu Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

Tv8 ekranlarının heyecan dolu yarışması Survivor yeni sezonda Gizem Kerimoğlu yer alıyor. Her sene olduğu gibi bu yıl da çekişmeli bir yarışma olacağı için izleyiciler merakla Survivor 2022 All Star'ı bekliyor. Parkurda rekabetin giderek kızışmasıyla ünlüler ve gönüllüler kıyasıya yarışacak. Survivor 2022'de daha önce şampiyonluk yaşamış olan Gizem Kerimoğlu, gönüllüler takımında yer alacak. Daha önceki yarışmalara damga vuran isimler bu senede karşı karşıya geliyor. Peki Gizem Kerimoğlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte hayatı...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Gizem Kerimoğlu hayatı son günlerde binlerce kişi tarafından araştırılıyor. Yeni sezonda gönüllüler takımında yarışacak olan ismin hayatı, yaşı, mesleği gibi bilgiler yarışmanın izleyicisi tarafından aratılıyor. Bulgaristan göçmeni bir ailenin kızı olan Gizem Kerimoğlu, aynı zamanda oyunculukta yapmaktadır. Peki Gizem Kerimoğlu kimdir?

Gizem Kerimoğlu Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

Gizem Kerimoğlu Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

Gizem Kerimoğlu 30 Ekim 1988 yılında doğmuş, eski bir futbolcudur. Bulgaristan göçmeni bir ailenin kızı olan Gizem Kerimoğlu, aynı zamanda oyunculukta yapmaktadır.

34 yaşındaki güzel yarışmacı, oyunculuk eğitimini 2015 yılında Deniz Erdem tarafından almıştır. 2015 yılının sonlarından beri de Akademi 35,5 Sanat Evi'nde Kamera Önü Oyunculuğu Eğitimi almaktadır.

Survivor 2016'da gönüllüler takımında mücadele eden Gizem aynı sezon programda yer alan Semih ile arkadaşlığını yarışmanın sonuna kadar sürdürmüş ve ikili başarılı sonuçlar elde etmişti.

Instagram'da '@gizem.kerimoglu' hesabını kullanan güzel yarışmacı şu sıralar spor modelliği yapıyor. Londra ve İstanbul arası yaşamını sürdüren Gizem, bir firmanın reklamlarında ve antrenmanlarında yer alıyor. Gizem Kerimoğlu, Survivor 2022 All Star gönüllüler takımı içerisinde mücadele edecek.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın