Görüş Bildir
Haberler
2021 Black Friday Ne Zaman Başlayacak? Black Friday (Efsane Cuma) Hangi Güne Denk Geliyor?

2021 Black Friday Ne Zaman Başlayacak? Black Friday (Efsane Cuma) Hangi Güne Denk Geliyor?

Black Friday ile ilgili internette yapılan aramalar çoğalmış durumda. Birçok mağazanın ürünlerinde indirimler yaptığı Black Friday’ın bul yıl ne zaman olacağı araştırılıyor. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de Black Friday haftasında mağazalar kampanyalarını duyuruyor. Peki, 2021 Black Friday ne zaman başlayacak? Black Friday (Efsane Cuma) hangi güne denk geliyor? İşte detaylar…

İçeriğin Devamı Aşağıda

2021 Black Friday Hangi Güne Denk Geliyor?

2021 Black Friday Hangi Güne Denk Geliyor?

Özellikle koronavirüs pandemisiyle birlikte birçok kimsenin alışveriş alışkanlığı değişmiş durumda. Vatandaşlar, artık çok daha fazla online alışverişe yöneliyor. Birçok kimse, Black Friday indirimlerinin olacağı haftada ihtiyaçlarını almak istiyor.

2021 BLACK FRİDAY (EFSANE CUMA) NE ZAMAN?

Black Friday, ABD'de Şükran Günü'nden sonra gelen ilk Cuma gününe denir. Gün 1932'den bu yana Noel alışveriş sezonunun başlangıcı kabul edilir. Mağazalar çok erken saatte açılır, geç kapanırlar ve beklenmedik derecede indirimli satış yaparlar. Black Friday bir resmi tatil sayılmaz.

Türkiye'de Black Friday ve Efsane Cuma olarak bilinen bu indirim çılgınlığı 26 Kasım 2021 tarihinde başlayacak.

Şimdilik açıklanan bir Black Friday kampanyası bulunmuyor ancak 26 Kasım yaklaştıkça birçok firmanın kampanyası olacağı biliniyor.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın