2019'da Ruhunu Hangi Renk Yansıtacak?

142PAYLAŞIM

Hangi renk yeni yılda seni yansıtacak, 2019 senin için nasıl geçecek merak ediyorsan doğru adrestesin.

O zaman haydi teste!

1. Hazırsan başlıyoruz: Bu renkli dövmelerden en çok hangisini beğendin?

2. Yeni yılının hangi tatlı gibi geçmesini istersin?

Waffle
Sufle
Baklava
Yaş pasta
Dondurma
Tiramisu

3. Seni en çok etkileyen gökyüzü görseli hangisi?

4. Yeni yıldan en büyük dileğin ne?

5. Peki, 2018'de en çok hangisinin eksikliğini hissettin?

Maneviyat
Başarı
Arkadaş
Aile
Aşk
Para

6. Bu son derece karmaşık ve renkli görselde seni en çok çeken renk hangisi oldu?

7. Hayatının bundan önceki yıllarına 1'den 9'a kadar puan verecek olsan, nasıl puanlandırırdın? (1 en az, 9 en çok)

8. Son olarak, yeni yıla gözlerini hangi şehirde açmak isterdin?

New York
Roma
Paris
Rio de Janeiro
Londra
Helsinki

Mavi!

Muhtemelen seni tanıyan herkes senin yerinde olmak istiyor! Çünkü seni huzur dolu, masmavi bir yıl bekliyor! Senin insanlar üzerinde son derece sakinleştirici ve huzur verici bir havan var. Bunun nedeni elbette önce kendi içinde son derece sakin bir insan olman, sonra da gerçek bir empat olman! Bir kere empatlığın sana getirdiği yetenekler sayesinde etrafındaki herkesi çok iyi anlıyorsun; onlar konuşmasa bile nasıl hissettiklerini hissedebiliyor ve onlara duymaya ihtiyaç duydukları şeyleri söylüyorsun. Tüm bunlara bakarsak, gelecek yılın da tıpkı karakterinde olduğu gibi, son derece huzurlu ve sakin bir şekilde ve öfkeden, tartışmalardan uzak şekilde geçecek! Mutlu yıllar!

Kırmızı!

Enerjisi yüksek ve tutku dolu bir yıl seni bekliyor! Sen son derece tutkulu ve kesinlikle enerjisi çok yüksek olan bir insansın: Bu da seni arkadaşların arasında oldukça popüler ve sevilen bir insan yapıyor! Karakterin de yeni yıla yön veriyor diyebiliriz. Aşkı doyasıya yaşayacak, kalbini ve ruhunu bu ilişkiye adayacaksın. Ama tutkun sadece bu noktada olmayacak tabii ki. Sen girdiğin her işe yüreğini koyacak ve bunu yaptığın her şeyde de başarılı olacaksın. Yine de kendini çok kaptırmamakta fayda var. Mantığını tamamen dışarıda bırakmamanı öneririz. Sadece şunu bil, hayatının aşkını bulmaya çok yakınsın! Mutlu yıllar!

Yeşil!

Huzurun bol olduğu, sağlıklı bir yıl seni bekliyor! Kısacası hayatta en çok değer verdiğin şeylerin olacağı bir yıl olacak. Sakin ve güven dolu bir hayatın olmasını istiyor, bunu da yeşil renkte olduğu gibi yaratıcılığınla sağlıyorsun. Dengeli olmak senin için her şeye bedel! Bir yıldan başka ne bekleyebilirdin ki! Senin için harika olacağından eminiz. Umuyoruz ki bu huzurun ömrünün tamamına yayılabilir. Mutlu yıllar!

Gri!

2018'den beklediğini tam olarak bulamadın anlaşılan. Bunun umutsuzluğunu üstünden atamadan yeni yıla gireceğimiz için de biraz umutsuz yaklaşıyorsun anlaşılan. Ama aslında her şey senin elinde! Sen bir yılın içinde bembeyaz sayfalar da açacaksın, kimi zaten üzüntüler de duyacaksın. Bu yüzden yeni yılda ruhunu yansıtacak renk gri. Zaten hep öyle değil midir? Tek yapman gereken üzüntü ve umutsuzluk duyduğunda kendini buna hapsetmemen. Bembeyaz sayfalar seni bekliyor çünkü! Mutlu yıllar!

Beyaz!

Yerinde olmak isteyen bir dünya insan var! Yeni yılın tertemiz ve iyilik dolu geçecek! Tıpkı sahip olduğun ruhun gibi, hiçbir kötülük bulaşmamış, saf ve temiz. Böyle bir dünyada bu denli kirlenmemiş bir ruha sahip olmak imkansız derecede zor. Bunu başarabildiğin için seni tebrik ediyoruz. Yine de dikkat etmen gereken noktalar yok değil tabii. Fakat sen biraz fazla safsın, çok çabuk kanıyorsun herkese. Bu konuda biraz dikkat etsen iyi olur. Mutlu yıllar!

Sarı!

Bol neşeli, pozitif ve hayat dolu bir yıl seni bekliyor! Sen kendini asla boş yere üzmeyen, daima hayatın tadını çıkarmaya çalışan ve içinde bulunduğu her anı severek hayatı daha da çok sevmeye çalışan bir insansın. Bu yönün çevrendeki herkes tarafından son derece takdir ediliyor ve imreniliyor! Kısacası yeni yılda ruhunu sarı renk yansıtıyor! Peki bu ne anlama mı geliyor? Öncelikle tıpkı senin gibi son derece neşeli, enerji ve mutluluk dolu bir gelecek anlamına geliyor. Dahası, yakın geleceğinde karşına çıkacak yeni fırsatlar ve yeni başlangıçları da içeriyor! Yani dememiz o ki güzel kardeşimiz; gözlerini dört aç! Her an karşına yepyeni fırsatlar, insanlar ve başlangıçlar çıkabilir! Hayatındaki güzel değişikliklere hazırlıklı ol.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
naz-uylas

gri benim ruhumun rengi içim karaaa laaaaaaaa

ozan-guvenc1

mavi

nazli-askin

Gri! Gri! 2018'den beklediğini tam olarak bulamadın anlaşılan. Bunun umutsuzluğunu üstünden atamadan yeni yıla gireceğimiz için de biraz umutsuz yaklaşıyorsun anlaşılan. Ama aslında her şey senin elinde! Sen bir yılın içinde bembeyaz sayfalar da açacaksın, kimi zaten üzüntüler de duyacaksın. Bu yüzden yeni yılda ruhunu yansıtacak renk gri. Zaten hep öyle değil midir? Tek yapman gereken üzüntü ve umutsuzluk duyduğunda kendini buna hapsetmemen. Bembeyaz sayfalar seni bekliyor çünkü! Mutlu yıllar!

nadide-ceren-kahraman

Kırmızı

menekse-gulden-ustun

Sarı! Bol neşeli, pozitif ve hayat dolu bir yıl seni bekliyor! Sen kendini asla boş yere üzmeyen, daima hayatın tadını çıkarmaya çalışan ve içinde bulunduğu her anı severek hayatı daha da çok sevmeye çalışan bir insansın. Bu yönün çevrendeki herkes tarafından son derece takdir ediliyor ve imreniliyor! Kısacası yeni yılda ruhunu sarı renk yansıtıyor! Peki bu ne anlama mı geliyor? Öncelikle tıpkı senin gibi son derece neşeli, enerji ve mutluluk dolu bir gelecek anlamına geliyor. Dahası, yakın geleceğinde karşına çıkacak yeni fırsatlar ve yeni başlangıçları da içeriyor! Yani dememiz o ki güzel kardeşimiz; gözlerini dört aç! Her an karşına yepyeni fırsatlar, insanlar ve başlangıçlar çıkabilir! Hayatındaki güzel değişikliklere hazırlıklı ol

Görüş Bildir