Görüş Bildir
Haberler
15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden Parça Düştü!

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden Parça Düştü!

Batuhan
04.10.2021 - 15:30

15 Temmuz Şehitler Köprüsü Ortaköy Viyüdüğü'nden parça koptuğunu öğrenen yetkililer harekete geçti. Viyadüğün altına file çeken Karayolları Genel Müdürlüğü ekipleri, tadilat süresince geçici önlem aldı. Yapılan çalışmalar kare kare görüntülendi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Ortaköylülerin, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Ortaköy Viyadüğü'nden parça kopması ve araçlara zarar vermesi şikayeti üzerine yetkililer harekete geçti. Karayolları Gene Müdürlüğü ekipleri, Ortaköy Viyadüğü altına file germe çalışması başlattı. Filelerle kopan parçaların yere düşmesi engellenirken, viyadükte tadilat çalışmalarının da en kısa sürede başlayacağı öğrenildi.

"Tamir edilmesi gerekiyor"

"Tamir edilmesi gerekiyor"

Köprü tadilatının yapılmasında fayda olduğunu düşünen mahalle sakini Ahmet Yılmaz köprüden taş düştüğünü söyleyerek şunları açıkladı:

'Biraz insanları engelliyor ama bunun yapılması önemli. Yukarıdan taş da düşüyor. Ama önemli olan viyadükten gelen sular. Aralardan akan sular panelleri aştı. O taşlar da yerinden oynadığı için düşüyordu. Tabi elli senelik köprü. Ömrü doldu. Tamir edilmesi gerekir. Yapıyorlar güzel bir şey' dedi.

"Şu an file çekiliyor"

"Şu an file çekiliyor"

Harun Atay 'Buradan insanlar da gelip geçiyor. Yapılması iyi oluyor. Allah korusun bir insanın başına gelse ona zarar verebilir. Şu an file çekiliyor. Daha önce aracın üzerine taş düşmüştü. Yapılmasından memnunuz' diye konuştu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
12
5
4
4
2
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın