Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

14 Yıldır Bitkisel Hayatta Olan Kadın Doğum Yaptı

 > -

ABD'nin Arizona eyaletine bağlı Phoenix kentinde ,14 yıl boyunca bitkisel hayatta olan bir kadın geçtiğimiz yılın son günlerinde doğum yaptı. Bunun üzerine bakımevinde görevli olan erkek çalışanların DNA'ları inceleme altına alındı.

14 yıldır bitkisel hayattaydı

Hacienda HealthCare'da 14 yıldır yatmakta olan hastanın, boğulmaktan son anda kurtarıldığı ve bitkisel hayata girerek saat başı bakımının yapıldığı ifade edildi. 

Bitkisel hayatta olan kadının odasından gelen çığlık sesleriyle odaya giden sağlık görevlileri, 29 Aralık tarihinde hastanın doğum yaptığını belirtti.

Doğum gerçekleşene kadar hastanın hamile olduğu anlaşılmadı

Associated Press'in aktardığı bilgiye göre doğuma kadar hastanın hamile olduğu fark edilmezken, görevlilerin müdahaleleriyle sağlıklı bir erkek bebek dünyaya geldi. Hastanın bitkisel hayattaki durumu ise stabil kaldı.

Tecavüz şüphesiyle erkek çalışanlara DNA testi yapıldı

Yaşanan olaydan sonra tecavüz şüphesiyle soruşturma başlatan polis ekipleri, bakımevinde çalışan erkek çalışanlardan DNA testi istedi. 

Olayın ardından açıklama yapan bakımevi, “Oldukça sarsıcı olayla ilgili gerçekleri ortaya çıkarmak için polis ve tüm diğer birimlerle işbirliği yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Aynı zamanda bakımevinin CEO'su olan Bill Timmons, pazartesi günü istifa ederek görevinden ayrıldı.

Daha önce de bir çalışanın işine son verildi

Bakımevinin kendi websitesine 2013 yılında gelen şikayetlerde ise, bir çalışanın 4 hastayla ilgili cinsel yorumlar yaptığı ve bu nedenle de işine son verildiği ortaya çıktı. 

Yaşanan olayla ilgili soruşturma devam ederken, bakımevi ‘tıbbi olarak savunmasız’ hastalarla ilgili güvenlik önlemlerinin arttırıldığını duyurdu.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gzd1

sen orada ölüm kalım savaşı veriyorsun ve dürtülerine sahip çıkamayan iğrenç biri sana tecavüz ediyor tüyler ürpertici

corpse-bride

hastane gızlemıs olayı bence bırılerı dayanamamıs dısarıya haber vermıs yoksa duyulmazdı bı kadın hamıle olacakta 9 ay farkedılmeyecek hemde bıtkısel hayatta olan bırı

gokturk-empire

nefes alsın yeteride geçtik artık nefes almasada olur.

haylazadam

olayın iğrençliği bir yana TLC de bir program var. bazı kadınlar hamile olduklarını bilmeden doğum yapıyor. adet görmeye devam ediyorlar. karınları şişmiyor. hatta testler negatif çıkıyor. karnım ağırıyor diye tuvalete gidip klozette doğuran bile var. bu kadın için de gerekli kan testlerini yapmıyorlarsa hamileliği anlamamış olabilirler. en azından bakımevinin CEO'su sorumluluğu alıp istifa etmiş.

ahmet-yaldizli

Kim gider ki artık o “bakımevi”ne?

Görüş Bildir