Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

14 Şubata Özel 14 Farklı Fikir

-
Abone ol

SEVGİLİNİZİ KLASİK HEDİYELERLE CEZALANDIRMAYIN ONA İLGİNÇ HEDİYELER VERİN.

Kaynak: http://nesurprizyapsam.blogspot.com.tr/

1. Balonlarla sevgini göster.

Eğer bir o kadar tatlı sevgilinize onun kadar tatlı bir sürpriz yapmak isterseniz herhangi bir odayı uçan(helyumlu) balonlarla süsleyin ve sallanan balonların ipine istediğiniz şeyi yazıp, asın. Yatağı da normal balonlarla, sevimli ayıcıklarla süsleyin ve yatağın ortasına şekerlerden, çikolatalardan oluşan bir paket bırakın. Paketin üzerine ise buluşma yerini, saatini yazın ve onu akşam yemeğine çıkarttığınızı belirten güzel bir not bırakın...

2. Sinemada kendi filminizi izletin ona!

Evet, bu sürpriz biraz daha çılgınca ve etkileyici... Sinema kapatmak klişe gelebilir size de benim gibi. Hem de maddi yönden de sizi zora sokabilir ama bunun içinde çözümümüz var. Ona bir video hazırlayın ve filmden önce sinemada yayınlanması için gerekli yerlerle anlaşın ( tatlı dil yılanı deliğinden çıkarırmış). Aynı filme en yakın arkadaşlarınıza da bilet alın ancak sevgiliniz onları fark etmemeli. Ve videoyu izledikten sonra ışıklar açılıp yakın arkadaşlarınızın alkışlarıyla sevgilinizin mutluluğunu ve şaşkınlığını bu özel güne taşıyabilirsiniz.

3. Sadece erkeklerin mi kalbine giden yol midesinden geçermiş?

Ona en sevdiği yemeği kendi ellerinizle hazırlamaya ne dersiniz? Bir odayı kokulu mumlarla süsleyip ona güzel bir masa hazırlayıp, sevdiğiniz aşk şarkılarıyla dolu bir geceyi ona armağan edin. Çünkü onun için en güzel hediye sizsiniz ve sizin sevginizi gösteriş şekliniz.

4. Sürpriz Yumurtalarda ki aşk.

Yine ince bir fikir. Sürpriz yumurtaların içini çok dağıtmadan açın ve içine küçük notlar bırakıp açıldığı belli olmayacak şekilde paketleyin. İçine hediyenizi de örneğin güzel bir kolye koyabilirsiniz...

5. Sevdiceğinizin odasına sızın ve...

Evet bu fikri malesef her sevgili yapmaya fırsat bulamayabilir ama sonucu mükemmel olacak bir gün deneyin. Sevgilinizin odasındaki bir duvara aşk notları bırakın bir sürü onunla olan anılarınızı ve fotoğraflarınızı da duvara yapıştırabilirsiniz.

6. Kara sevdanızı kara kalemle yansıtın :)

Sevgilinizin birbirinden şapşal, komik ve güzel fotoğraflarını bir ressama çizdirin. Ve bunu bir kitap veya albüm şeklinde veya güzel bir aşk dosyası şeklide ona verin...

7. Sevgilinizi şaşırtın!

Olaya biraz heyecan katmaya ne dersiniz mesela onunla buluşmaya giderken bir t-shırte onun resmini bastırın ve güzel bir yazı ekleyin ve karşısına öyle çıkın onun yüzündeki gururlu şımarıklık sizi de motive etsin. Veya bir kupa veya yastığa fotoğraflarınızı bastırın...

8. Mesafeler size engel olmasın!

Eğer sevgilinizle farklı şehirlerdeyseniz hemencecik bir çiçekçiyle anlaşın ve ona telefonda "Şuan yanında olsam  sana hangi çiçeklerden vermemi isterdin" diye sorun ve öğrendikten sonra verdiği cevabı çiçekçiyle paylaşın ve çok geçmeden çiçekçinin ona çiçekleri götürmesini sağlayın, küçük bir not iliştirmeyi de unutmayın. Şehir dışında olduğunuz için bu sürpriz onu şaşırtacaktır.

9. Biraz çılgınlık yapmaya ne dersiniz?

Yine orjinal bir fikir! Alışveriş mekanının en alt katında meydanda kalp şeklini alan insanlar, ve onların etrafında balonlar, çiçekler ve en üst katında sevgiliniz ve siz. Sevgiliniz ne kadar şanslı o kız diye düşünürken içinden anonsla sizin aşk ilanınız duyulsun ! Denemeye o heyecana değer bir fikir.

10. Sevgilinizin arabasını aşk notlarıyla süsleyin:)

Evet  yanlış duymadınız. Sevgiliniz tam evden çıktığı an arabasına doğru gidince sizin notlarınızla kaplı arabasını görse fena olmaz dimi :)

11. Bu sürprizi yapan erkeği kadın bırakamaz herhalde!

Eşinizin her zaman gittiği kuaförle anlaşın. Eşinizi oraya göndereceğinizi söyleyin ve ödemeyi önceden yapın. Sevgilinize de "kuaföre gidip istediği her bakımı yaptır seni kuaförden alırım" deyin ve şık giyinip akşam eşinizi kuaförden alın. Ve güzel bir restorana akşam yemeğine götürün. Kadınların çok mutlu olacağı kesin, kendini prenses gibi özel hissedecektir!

12. İskambil fallarında aşk!

Yine ilginç ve bir o kadar orijinal bir fikir. İskambil kağıtlarının arkasına onu sevmenizin 52 nedenini yazmaya ne dersiniz...

13. Kendi kalbiniz küçük olsa da sevgiyle büyütüp, ona kocaman bir kalp verin.

Kalbiniz küçük ama sevginiz büyük o zaman ne yapıyoruz kalbinizi de kocaman bir halde ona sunuyoruz. Büyük bir mukavvayı kalp şeklinde kesin ve tüm fotoğraflarınızı kalpli panoya yapıştırın ve panonun kenarlarına onun en sevdiği çiçeklerden çerçeve yapın. Bu güzel ve anlamlı hediye onu olduğu kadar sizi de mutlu edecektir.

14. Kendi aşk kurabiyeni yap desem ?

Şeker hamurundan kurabiye yapmayı denemelisiniz. Bunun için çeşitli sitelerden yardımda alabilirsiniz. Kalp şeklinde ve üzerinde çeşitli sözlerle el emeği kurabiyeler hem göze hem damağa hitap edecektir tabi eşiniz yemeye kıyabilirse :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
www.kitapsozler.com

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri

www.kitapsozler.com

14 Şubat Sevgililer Günü Geyikleri 14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri 14 Şubat Sevgililer Gününde İzlenecek Aşk Filmleri

amanyak

bunlari yapan türk varmi lan

Görüş Bildir