Görüş Bildir

14 Mart Süper Loto Sonuçları Açıklandı! İşte Süper Loto Sorgulama Sayfası...

Haberler
> 14 Mart Süper Loto Sonuçları Açıklandı! İşte Süper Loto Sorgulama Sayfası...

Milli Piyango İdaresi tarafından 14 Mart Pazar akşamı saat 21:30'da gerçekleştirilen Süper Loto’da 31 numaralı çekiliş sonuçları belli oldu. Altı bilenin büyük ikramiyeyi kazandığı Süper Loto’da bu akşam kazandıran numaralar 5, 22, 31, 37, 38, 44 oldu. İşte 14 Mart 2021 Süper Loto çekiliş sonuçları ve ikramiye sorgulama sayfası…

Süper Loto’nun bu akşam yapılan çekilişinde altı rakamı doğru tahmin eden çıkmayınca büyük ikramiye  devretti. Beş bilen 8 kişi ise 26.243,20 liranın sahibi oldu.

Süper Loto Çekiliş Sonuçlarını Sorgulamak İçin Tıklayın...

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto kolonları 1 ve 60 arasındaki sayılardan oluşur. Bu sayılardan her kolonda 6 seçim yapmalısınız. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Tek kolon ücreti ise 3 TL’dir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?