13 Yaşındaki Bir Çocuk Karne Almaya Bir Gün Kala İntihar Etti

 > 
1.8bPAYLAŞIM

Kayseri'de 13 yaşındaki bir çocuk karne almaya 1 gün kala kendisini asarak intihar etti. Küçük çocuğun ders notlarının kötü olduğu ve bu yüzden bunalıma girerek intihar ettiği öne sürüldü.

Kayseri'de 13 yaşındaki S.C.K. kendisini kemerle kalorifer borusuna asarak intihar etti. Yakınları, çocuğun ders notlarının kötü olduğunu, bu nedenle bunalıma girmiş olabileceğini söylediler.

Doğan Haber Ajansı'nın (DHA) haberine göre olay Kayseri'nin Kocasinan ilçesindeki bir evde saat 21.00 sıralarında meydana geldi. 

S.C.K., ailesiyle akşam yemek yedikten sonra odasına gitti. Bir süre sonra oğlunu merak eden babası Murat Keleş, odanın kapısını açtığında S.C.K.'ı kalorifer borusuna kemerle asılı halde buldu.

Baba Murat K. oğlunu asılı olduğu yerden indirdikten sonra durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Gelen 112 Acil sağlık ekipleri, ilk müdahalenin ardından çocuğu Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü. 

Burada tedaviye alınan S.C.K., tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

Ajansa konuşan küçük çocuğun yakınları, S.C.K.'nın ders notlarının kötü olduğunu, bu nedenle bunalıma girmiş olabileceğini söylediler.

13 Yaşındaki Berrin, TEOG Sonuçlarının Ardından İntihar Etti... - onedio.com
13 Yaşındaki Berrin, TEOG Sonuçlarının Ardından İntihar Etti... - onedio.com

Geçtiğimiz hafta da Bursa'da, TEOG sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından bunalıma girdiği belirtilen 13 yaşındaki bir kız çocuğunun intihar ettiği haberi gelmişti.

DHA

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir