Görüş Bildir
Haberler
Burçları Bugün Neler Bekliyor? 13 Ocak Günlük Burç Tahminleri...

Burçları Bugün Neler Bekliyor? 13 Ocak Günlük Burç Tahminleri...

Günlük burç yorumları okumak burçlara inanan inanmayan herkesin rutini haline gelmiştir. Astroloji haritası her gün farklı bir mesaj verir. Burç severler ise bu durumda dikkat etmesi gereken veya yapması gerekenleri günlük burç yorumlarına göre planlar. Hal böyle olunca astroloji uzmanları burada devreye giriyor. Peki 13 Ocak Perşembe günü burç haritanız neler gösteriyor? Hangi burç nelere dikkat etmeli? Merkür retrosu burçları nasıl etkileyecek? Günlük burç yorumları Astrolog Özlem Recep tarafından kaleme alındı. İşte koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Astroloji uzmanları günlük, haftalık ve aylık verileri burç severler ile paylaşıyor. Ay ve Plüton arasındaki sert açıyla gergin bir şekilde başlıyoruz! Merkür retrosu da bu hafta başlayacağı için iletişim sorunlarına ve ani kopuşlara dikkat! Peki 12 ayrı burçta neler oluyor?  İşte 13 Ocak koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları...

13 Ocak Günlük Burç Yorumları

13 Ocak Günlük Burç Yorumları

Koç: Bugün maddi konulardaki sıkıntılarınız sizi yorabilir ama karşınıza çıkacak yeni çözüm yollarını aniden keşfederek güne başlayacaksınız. Bugün yapacağınız ufak bir yardım size uzun vadede büyük bir iyilik ile dönebilir. İlahi kanallar sizin evrene ne verdiğinizi belki de merak ediyordur, kim bilir.

Boğa: Canınızın yandığı yerden şifa bulmaya hazırlanın. Umulmadık kadınlardan duyacağınız sözler size üzebilir. Sevdiğiniz kişi ile aranıza girmeye çalışanlara karşı uyanık olmalısınız. İkinizin kalbindekini başkalarının eleştirmesine izin vermemelisiniz.

İkizler:  İkili ilişkilerinde problem yaşayanlar tamam mı devam mı diyecekler. Bazen gitmesi gereken arkadaş, sevgili ve dostlukları sevgi ile uğurlamak gerekir. Çünkü daha iyisi yoldadır ve biz bunu bilmiyoruzdur. Umulmadık gelen haberler karşısında tepkilerinizin çok keskin olmamasına özen göstermelisiniz.

Yengeç: Hayatta ben de varım diyebileceğiniz bir gün. Umutlarınız ve ideallerinizle ilgili yeni çıkış yolları bulabileceğiniz, pek çok kişiden destek alabileceğiniz enerjiler sizinle birlikte. Yakın dostlar ve sevdiğiniz kişiden destekler var, onların kıymetini bilmelisiniz.

Aslan: Bugün iş yerinizde yapacağınız projelerinizin altında görünmeyen problemler oluşabilir. Sizi üzen ikili ilişkilerdeki kişilerden umulmadık yaralar alabilirsiniz. Bugün yaşadığınız problemler her neyse önümüzdeki Mayıs 2021 yılını etkileyecek cinsten. Temkinli adımlar atmanızı öneriyorum.

Başak: Bugün eğitim alanında kendinizi ortaya koyabileceğiniz yeni projeler gündeminizde olabilir. Geçtiğimiz aylarda düşündüğünüz projelerinizi bugün itibariyle planlayabilirsiniz ancak kimseyle paylaşmamanızı önerebilirim. Sağlıkla ilgili endişeleriniz yersiz, akışta kalmalısınız.

Terazi: Bugün sağlığınızla ilgili önemli kontrolleriniz var ise yaptırmalısınız. Kendinizi ifade ederken seçeceğiniz sözcüklere çok önem vermelisiniz. Yanlış anlaşılmalara çok açık günlerdesiniz. Açık düşmanlık edenleri de kendinize dert ederek vakit kaybetmeyin, ilerleyen günlerde yaşayacağınız güzelliklere odaklanmalısınız.

Akrep: Bugün ikili ilişkilerinizde ciddi manada yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Sizi sözleri ile yaralamak isteyenlere fırsat vermemelisiniz. Kırıldığınız pek çok konu ilerleyen dönemde sağlığınızdan çıkabilir. Düşüncelerinizi ferahlatacak dualar okumanız, meditasyon yapmanız ruhsal yolculuğunuza yardımcı olacaktır.

Yay: Bugün kendinizi ifade ederken karşı tarafı yaralayıcı tutumlardan uzak durmalısınız. Eski ilişkinizde yaşadığınız hayal kırıklıklarını yeni ilişkinizdeki kişiden çıkarmayın. Kalbinizi açtığınız kişilerin dost mu düşman mı olduğunu anlayacağınız önemli bir gün. Bugünü not alın, Mayıs ayında yaşayacaklarınıza sonradan şok olmayın.

Oğlak: Bugün aşk ilişkinizde yaşayacağınız güzelliklerin yanında, sevgilinizin yaptığı tutum ve davranışlar sizi biraz şaşırtabilir. Acaba aldatılıyor muyum hissine kapılabilirsiniz. Gerçekleri görmeden kimseyi yargılamamalı, kuruntu yapmamalısınız. Agresif tutumlarınız başkalarından çok aslında sizi yoruyor olabilir.

Kova: Bugün kalabalık ortamlarda bulunan kişilerden alacağınız haberlerle güne başlayabilirsiniz. Aşk ilişkinizde aranızı açmak isteyen kadınlara karşı çok dikkatli olmalısınız. Mayıs ayında yaşadığınız problemler bugün gündeminizde olabilir.

Balık: Bugün evinizin içinde oluşan giderlerin arttığı bir gün. Ani kırılan, bozulan eşyalar bırakın kırılsın, bozulsun. Size gelecek kötü bir enerji belki de çıkıyordur. İş hayatınızda yara verecek kadınlardan biraz uzak durmak bugün iyi olabilir.

Yılın ilk Merkür Retrosu Burçları Nasıl Etkileyecek?

Yılın ilk Merkür Retrosu Burçları Nasıl Etkileyecek?

Bu süreçte her türlü iletişim ve teknolojiyle ilgili sorunlara dikkat! Bu dönemde yeni bir anlaşma yapmamak ve önemli bir imza atmamak daha faydalı olacaktır. İlle bir imza atmanız gerekiyorsa imza atacağınız yazıyı iyice incelemelisiniz, bu dönemde yalanlara ve kandırılmalara dikkat! Merkür retrosu Kova burcunda olduğu için en çok burcu ya da yükseleni Kova, Aslan, Boğa ve Akrep olanlar retrodan etkilenecekler.

Bu dönemde eski sevgili, eski arkadaş ya da eski işlerinizle ilgili gelişmeler olabilir, yarım kalan aşk ya da iş ilişkileri yeniden başlayabilir. Bu dönemde yeni bir iş ya da aşka başlamak çok güvenli olmayabilir! 16 Ocak Pazar günü Güneş ve Plüton Oğlak burcunda kavuşacak, hayatımızın bir alanında çok büyük bir başlangıç ya da bitiş yaşayabilir, bir konuda çok tutkulu olup küllerimizden yeniden doğabiliriz.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın