Görüş Bildir
Haberler
12 Eylül 2021 Şans Topu Sonuçları Açıklandı! İşte Şans Topu Sorgulama Sayfası

12 Eylül 2021 Şans Topu Sonuçları Açıklandı! İşte Şans Topu Sorgulama Sayfası

12 Eylül 2021 Pazar Şans Topu çekiliş sonuçları Milli Piyango tarafından canlı yayınlanan çekilişle belirlendi. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu haftanın şanslı numaraları 8, 16, 17, 26, 30 Joker: 13 oldu. Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 1 kişi kazandı. İşte Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama sayfası...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

11 Eylül Pazar Şans Topu çekilişinde açıklanan rakamlara göre bugün 5+1 bilen 1 kişi 948.253,35TL'lik büyük ikramiyenin sahibi olurken,, 5 bilen 4 kişi ise 6.445,70 TL ikramiye kazandı.

Şans Topu Çekiliş Sonuçlarını Sorgulamak İçin Tıklayın...

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

SEN SEÇ!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de “Rastgele” seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

SİSTEM OYUNU!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

ÇOKLU ÇEKİLİŞ!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İPTAL

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın