Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

'Rick And Morty' ve 'The Simpsons' Gibi Efsane Dizilerin Emmy Ödüllü Yapımcısı J. Michael Mendel Hayatını Kaybetti!

42PAYLAŞIM

Televizyon dünyasından inanılmaz bir zekayı kaybettik...

Kaynak: https://www.independent.co.uk/arts-enter...

'The Simpsons' ve 'Rick and Morty' gibi efsanelere imza atmış, 54 yaşındaki Emmy ödüllü yapımcı J. Michael Mendel hayata veda etti. Ölüm nedeni ise henüz doğrulanmadı.

Rick and Morty’nin yayınlandığı Amerikan televizyon kanalı Adult Swim sözcüsü duygularını "Adult Swim’de hepimiz, Mike Mendel’in vakitsiz ölümüyle yıkılmış durumdayız. Mike, Rick and Morty yapım ekibinin kalbiydi, fantastik yeteneği ve zekası fena halde özlenecek.” şeklinde ifade etti.

“Mike, sektörde 25 yılı aşkın süredir bir nesil sanatçıya, yazara ve üreticiye yol gösteren ve onları destekleyen, tüm evrende saygı duyulan Emmy ödüllü bir yapımcıydı ve yokluğu tüm camiada hissedilecek.”

"Bu zor zamanda en derin başsağlığı dileklerimiz ailesi, arkadaşları ve meslektaşlarıyla."

İlk olarak yardımcı yapımcı olarak çalıştığı 'The Simpsons' adlı dizide 1989’dan 1999 yılına kadar yapımcılık görevini üstlendi.

2013 yılında Rick and Morty için uygulayıcı yapımcı olarak çalışmaya başlayan Meldel, 2018 yılında dizideki başarısı ile Emmy ödülüne layık görüldü. Daha öncesinde The Simpsons ile 1995, 1997 ve 1998 yıllarında 3 kez Emmy alan Mendel’in farklı işlerinden adaylıkları da bulunmakta.

Rick and Morty ortak yaratıcısı Justin Roiland ise Twitter üzerinden hislerini bu şekilde anlattı:

"Arkadaşım, iş ortağım ve uygulayıcı yapımcı Mike Mendel hayata veda etti. Yıkıldım. Yüreğim ailesi için kırılıyor. Sen yanımda olmadan ne yapacağımı bilmiyorum Mike. Mahvoldum."

Bir nesli ekranlara kitleyen böyle güzel yapımlara imza attığı için Mendel'e teşekkür ediyor ve huzurla uyumasını diliyoruz. 🙏

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ultraviolet

rick and morty devamı hayallerim böylelikle yıkılmış oldu... Ne diyelim Başımız sağolsun.

Görüş Bildir