Görüş Bildir

riseonlineworld Haberleri

riseonlineworld ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. riseonlineworld ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Bilgisayarınıza Bedavaya İndirip Ücretsiz Olarak Oynayabileceğiniz 10 Popüler Oyun
Oyun dünyası derya deniz. Her türden, her fiyattan, herkese hitap eden farklı farklı oyunlar bulunmakta. Oyun almak için para ödemek istemeyen, oyun dünyasına fazla aşina olmayan kişilere hitap eden eserler de bunların arasında tabii. Biz de bunun için kolayca oynayabileceğiniz 10 adet popüler ve ücretsiz oyunu derledik bu listemizde. Bakalım bunların arasından size oyunları sevdirecek bir eser bulabilecek misiniz?
MOBA, MMORPG, FPS ve Daha Fazlası: İşte En Çok Oynanan 8 Oyun Türü
Oyuncuların oyun dünyasında takılı kalacakları tek bir oyun türü yok. Birçok farklı türden eser, oyuncuları eğlendiriyor ve onlara keyifli bir vakit sunuyor. Sektör büyüdükçe oyun geliştiricileri farklı türleri harmanlayarak ortaya yeni yeni çeşitler çıkarsa da bazı temel oyun türleri popülerliğiyle dikkat çekiyor. Bu yazımızda en popüler oyun türlerine ve bunların bazı örneklerine yer verdik.
Bir Oyun Karakteri Olsan Hangi Sınıfa Dahil Olurdun?
Hemen hemen her oyuncu bir oyunun uçsuz bucaksız dünyasında maceralara atılan bir karakter olduğunu hayal etmiştir. Peki hiç bir oyun karakteri olsan hangi sınıfa dahil olacağını düşünmüş müydün? Gel bu sorunun yanıtını birlikte bulalım!