Görüş Bildir
Bunu beğenen 39 kişi de seninle aynı mallık seviyesine ulaşmış olduğundan " Böyle mallar da mı var hâlâ ? " diye şaşırmıyorum artık. En az 40 tane varmış.
8 Beğeni
5. Çin hükümdarı Qin Shi Huang için topraktan ve bronzdan yapılmıştır. Ve işin garip kısmı 2000 den fazla heykel olmasına rağmen tüm heykellerin birbirinden farklı yüzlere sahip olmasıdır.
23 Beğeni
Birincisi spor salonunun sahibi Mustafa Küçükkaya' dır. Engin Doğan değil. İkincisi reklam için yapmıştır diyen arkadaşlar var yorumlarda. Adıyamanlı olduğum için biliyorum, Mustafa Hoca' nın şuan iki büyük şubesi var Olimpiyat Spor Salonu olarak ve her yaştan halihazırda büyük bir kitlenin ilgisi var zaten bu salonlara karşı. Çok fazla öğrencisi de var. Yani ne paraya ne de reklama ihtiyaçları olduğunu düşünmüyorum. Son olarak da ben Mustafa Hoca yı sosyal medyadan da takip ettiğim için paylaşımlarını gördüm, bu çocuğu bulmak için çok uğraştılar. Gerçekten ne niyetle yaptıklarını Allah bilir tabii ki ama sonuçta güzel bir hareket. Kötü düşünmeye gerek yok.
7 Beğeni