Zina Yüzünden Boşanırken, Boşanma Avukatı ile Dudak Dudağa Görüntülenen Kemal Gülman'ın Hepimizi Dumura Uğratan Aşk Üçgeni

372PAYLAŞIM

Beynimiz yandı...

Bu gördüğünüz beyefendi Kemal Gülman. Kendisi Gülman Group'un sahibi ve Türkiye'nin de en zengin isimlerinden biri. Görmeseniz bile mutlaka adını bir yerlerden anımsarsınız.

Yanındaki zarif hanımefendi de Feryal Gülman. İstanbul sosyetesinin de yakından tanıdığı bir isim. Feryal Hanım ile Kemal Bey Türkiye'nin en çekişmeli boşanma davalarından birinin de başrolündeler aslında.

21 yıllık evliliğin bitmesinin nedeniyse tahmin edebileceğiniz gibi ihanet. Feryal Gülman, eşinin kendisini 22 yaşındaki hastane resepsiyonisti ile aldattığını iddia ederek kendisine boşanma davası açmıştı.

Hatta o dönem Kemal Gülman'ın genç kadını telefonuna 'Borsa İstanbul' diye kaydettiği de iddialar arasındaydı. Her neyse, Feryal Hanım boşanma davasını açmakla kalmamış, aynı zamanda Kemal Bey'den 200 milyon TL tazminat, aylık 200 bin TL de nafaka talep etmişti.

Buna karşılık Kemal Gülman da eşi Feryal Gülman'ın ağır kusurlu davranışları bulunduğu iddiasıyla kendisine 500 bin TL'lik bir karşı dava açmıştı. İşler de tabii bu noktada kızışmaya başlamıştı.

O dönem Kemal Gülman ile ilişkisi olduğu iddia edilen kişi de bu birlikteliği doğrulamış, Kemal Gülman'ın kendisine hediyeler alarak hesabına para yatırdığını da söylemişti.

Kemal Gülman'ın şoförü de Gülman ile sevgilisinin bir otelde buluştuğunu, bir şey vermek için otele gittiğinde Gülman'ın kapıyı atlet ve külotla açtığını söylemişti...

Gelgelelim çiftin boşanma davası yedi yıldır sürüyor ve hala da sonuçlanabilmiş değil. Ama hepimizi asıl dumura uğratansa Kemal Bey'in bu kez de boşanma davasına bakan avukatıyla birlikte olmaya başlaması...

Kemal Gülman ile kendisinden tam 58 yaş küçük olan boşanma avukatı Eda Cideli, iddialara göre yaklaşık 1 buçuk yıldır aşk yaşıyor...

Konuyla ilgili Bülent Cankurt'a konuşan Feryal Gülman ise hala nikahlı eşi olan Kemal Bey'in yatta sevgilisiyle öpüştüğü görüntüler için, "Bu beraberliği, daha önce Eskişehir'de de görüntülendikleri için biliyordum. Ama bu şekilde görmek gerçekten çok kötü. Ben 7 yıl önce zina yüzünden eşime boşanma davası açtım. Ancak 7 yıldır zinayı ispat edebilmek için mahkemelerde şahitlerimi dahi dinletmekte zorlanıyorum. Halen evli olduğumuz için şu an verdiği görüntü zinanın ta kendisi. Bunların daha kötülerine aynı evi paylaşırken de tanık oldum." açıklamasını yapmış...

Aynı zamanda bu görüntülerin 24 yaşındaki oğulları Aslan'ı da derinden yaraladığını söylemiş Feryal Hanım...

Vallahi hepimiz dumura uğradık. İhanet nedeniyle boşanırken, henüz boşanma bile gerçekleşmemişken bu kez de boşanma avukatıyla aşk yaşamaya başlamak. Dizi senaryosu gibi!

Bakalım bu görüntüler boşanma davasının seyrini değiştirecek mi?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
badcatsero

Bu adam 7/24 namazında niyazinda İslamcı Müslüman bi adam değil mi??? Öyle olması lazım çünkü burada konuşan birçok kişi İslamiyet = sübyancılık diyordu... Hiç modern insanlar böyle şeyler yaparmı bunu yapsa yapsa yobaz islamcılar yapar (!)

Gizli Kullanıcı

GÖRDÜĞÜM TEK ŞEY BİR ADET GOLD DİGGER KADIN ADAMIN ÖZEL YAŞANTISI SİZİ İLGİLENDİRMEZ

damnd

Şimdi burada eğitimli eğitimsiz kadınlar ile ilgili olumsuz bir şey yazsam linç edersiniz. Kadınlar gururunuz nerede ? Para için bu kadar aşağılık olunur mu?

liar

Ulan para..

kaan-aydan

adam gibi adam alpha adam.Kadından adamı koparmaya çalışıyor boşanma zina hikaye.

Görüş Bildir