Yüzde Kaç Su, Yüzde Kaç Ateşsin?

-

Kendi içinde anlaşmazlıklar yaşadığın oluyor mu? Belki de bu, içinde barındırdığın ateş ve su ile ilgilidir!

Öğrenmek istiyorsan yapman gereken çok kolay!

Testi çöz, yüzde kaç su yüzde kaç ateşsin öğren!

1. Öncelikle, yaşını öğrenelim!

2. Peki, bir işin var mı? Çalışıyor musun?

3. Söyle bakalım, burcun hangi element grubuna ait?

4. Bir ilişkide yaşanan tartışmaları nasıl yorumluyorsun?

Genelde ikimiz dışındaki sebeplerden tartışıyoruz, o yüzden müdahale edemiyorum.
Bence ilişkiyi daha da güçlendiriyor.
İlişkinin tuzu biberi!
Yaaani, ne bileyim hiç olmasa daha iyi aslında.
Hiç tartışma olmaması için çaba harcarım!
Tartışmayı çok sevmesem de, sonunda barışmak paha biçilemez!

5. En yakın arkadaşın seni nasıl tanımlar?

6. Seni biraz daha yakından tanımak adına soruyoruz: Asla vazgeçmem dediğin şey ne peki?

İnancım
Hayallerim
Kişisel gelişimim
Keyfim
Ailem
İyi bir insan olma idealim

7. Şimdi de en sevdiğin mevsimi öğrenelim?

İlkbahar
Kış
Yaz
Sonbahar

8. Son olarak, hayata dair söylenmiş sözlerden hangisi senin görüşüne daha uygun?

"Sorgulanmayan hayat, yaşanmaya değmez."
"Benim merak ettiğim ölümden sonra değil, doğumdan sonra hayat olup olmadığıdır."
"Yaşam, bize bütün kitapların öğrettiğinden daha çoğunu öğretir; çünkü yaşam bize karşı direnir. İnsan, ancak engellerle karşılaşıp onları aşmaya çalıştıkça, kendini tanıyabilir."
"Yaşamak, karanlık geceye rağmen buğulanmış pencere camına güneşi çizebilmektir."
"İyi yaşamak için acele et ve şunu bil ki her gün, başlı başına bir hayattır."
"Her gününüzü hayatınızın son günüymüş gibi yaşayın; bir gün haklı çıkacaksınız."

% 1 su, % 99 ateşsin!

Verdiğin cevaplara göre sen % 1 su, % 99 ateşsin! Merhaba aranılan lider! Sen o kadar enerjik, o kadar heveslisin ki hedeflediğin bir şeyde başarısız olma olasılığın yok denecek kadar az. İdeallerin, tutkuların ve kendine olan inancınla çevrendekileri de daima olumlu etkiliyorsun. Birinin bu kadar hayat dolu ve cesur olması, elbette herkese ilham veriyor. Hem seviliyor, hem de takdir ediliyorsun. Özgürlüğüne düşkün olmanı anlıyoruz, sadece hem bu durumda hem de egon konusunda biraz içinde barındırdığın suyun etkisine bırak kendini. Böylece sen dahil kimse sonunda üzülmemiş olur!

% 25 su, % 75 ateşsin!

Verdiğin cevaplara göre sen % 25 su, % 75 ateşsin! Her ne kadar canlı ve güçlü bir yapıya sahip olsan da, suyun da etkisiyle duygusal yanın seni asla yalnız bırakmıyor! Yani ne kadar özgürlüğüne düşkün olursan ol, duyguların işin içine girmekten kaçınmıyor ve aslında bu da seni egosu yüksek biri olmaktan kurtarıyor. Bu durumda da daha çok sevilen ve özellikle iş hayatında aranılan biri oluyorsun. Başarılı olmak senin için çok önemli, bu yüzden ateşin olduğu kadar suyun etkisine de minnettar olmalısın!

% 50 su, % 50 ateşsin!

Verdiğin cevaplara göre sen % 50 su, % 50 ateşsin! Sen tamamen denge insanısın! Hem suyun hem de ateşin verdiği etkiyle son derece yaratıcı ve hevesli bir yapıya sahipsin. Bunu hem duygusal anlamda, hem de pratikte düşünebilirsin. Aklını koyduğunu ya da hayal ettiğini yapmada üstüne yok! Aynı anda hem duygusal ve romantik, hem de serbest bir yapıya sahip olabiliyorsun. Bu da seni vazgeçilmez yapıyor!

% 75 su, % 25 ateşsin!

Verdiğin cevaplara göre sen % 75 su, % 25 ateşsin! Sen tam anlamıyla bir romantiklik timsalisin! Değer verdiğin insanları mutlu etmeyi kendine görev edinmiş durumdasın. Çünkü sen herkesi kendin gibi görüyor ve ona göre hareket ediyorsun. Sezgilerin son derece kuvvetli, ayrıca başkalarına karşı da son derece anlayışlısın. Ama içinde gizliden gizliye barındırdığın ateşin de etkisiyle, özellikle haksızlık yapıldığında verdiğin tepkiler ağır olabiliyor! E, o kadar da olsun ama değil mi?

% 99 su, % 1 ateşsin!

Verdiğin cevaplara göre sen % 99 su, % 1 ateşsin! Senin doğanda tam anlamıyla duygusallık var! Yani, birini sevdiğinde ona bütün duygularınla bağlı oluyorsun, birini incitmekten de daima kaçınıyorsun! Daima sakinlikten yanasın, bir anda parlayıp her şeyi berbat etmektense bunu önce içinde halletmeye çalışıyorsun. Hayal gücün yüksek ve bu sayede de oldukça yaratıcısın! Tabii herkeste olduğu gibi sende de ufak tefek ateşin etkileri yok değil, ama bunu başkalarına yansıtmamak için her şeyi yapıyorsun!

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cupcakedeniz

50.50 ymişiz be abi çok iyi

mistymaydawn-serenairis

% 1 su, % 99 ateşsin! % 1 su, % 99 ateşsin! Verdiğin cevaplara göre sen % 1 su, % 99 ateşsin! Merhaba aranılan lider! Sen o kadar enerjik, o kadar heveslisin ki hedeflediğin bir şeyde başarısız olma olasılığın yok denecek kadar az. İdeallerin, tutkuların ve kendine olan inancınla çevrendekileri de daima olumlu etkiliyorsun. Birinin bu kadar hayat dolu ve cesur olması, elbette herkese ilham veriyor. Hem seviliyor, hem de takdir ediliyorsun. Özgürlüğüne düşkün olmanı anlıyoruz, sadece hem bu durumda hem de egon konusunda biraz içinde barındırdığın suyun etkisine bırak kendini. Böylece sen dahil kimse sonunda üzülmemiş olur!

superstars

% 1 su, % 99 ateşsin! % 1 su, % 99 ateşsin! Verdiğin cevaplara göre sen % 1 su, % 99 ateşsin! Merhaba aranılan lider! Sen o kadar enerjik, o kadar heveslisin ki hedeflediğin bir şeyde başarısız olma olasılığın yok denecek kadar az. İdeallerin, tutkuların ve kendine olan inancınla çevrendekileri de daima olumlu etkiliyorsun. Birinin bu kadar hayat dolu ve cesur olması, elbette herkese ilham veriyor. Hem seviliyor, hem de takdir ediliyorsun. Özgürlüğüne düşkün olmanı anlıyoruz, sadece hem bu durumda hem de egon konusunda biraz içinde barındırdığın suyun etkisine bırak kendini. Böylece sen dahil kimse sonunda üzülmemiş olur! TAHMİN ETTİM

firatakkoc1111

Verdiğin cevaplara göre sen % 1 su, % 99 ateşsin! Merhaba aranılan lider! Sen o kadar enerjik, o kadar heveslisin ki hedeflediğin bir şeyde başarısız olma olasılığın yok denecek kadar az. İdeallerin, tutkuların ve kendine olan inancınla çevrendekileri de daima olumlu etkiliyorsun. Birinin bu kadar hayat dolu ve cesur olması, elbette herkese ilham veriyor. Hem seviliyor, hem de takdir ediliyorsun. Özgürlüğüne düşkün olmanı anlıyoruz, sadece hem bu durumda hem de egon konusunda biraz içinde barındırdığın suyun etkisine bırak kendini. Böylece sen dahil kimse sonunda üzülmemiş olur!

hilal-bts

% 1 su, % 99 ateşsin!

Görüş Bildir