YouTube Dünyasının İlk Fenomenlerinden Cem Korkmaz'ın İntiharı Sevenlerini Yasa Boğdu

-
Abone ol

Her ölüm ani ölümdür evet; tıpkı genç arkadaşımız Cem Korkmaz'ınki gibi...

O, YouTube dünyasının güler yüzlü çocuğuydu. İnsanlar onun mutluluk veren videolarını her zaman büyük bir merakla seyrettiler.

Özellikle "Oha Diyorum" kanalında yaptığı deneylerle yıldızı parlamış ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı. YouTube'un ilk fenomenlerinden biriydi.

İnsanlar, okulda, iş yerinde, her yerde onu seyretmeye bayılıyorlardı. Bursa Devlet Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi de vardı ama YouTuber olarak başarıyı yakalamıştı bile.

Periscope üzerinden canlı yayın yaparken gelen küfürlü mesajlara sinirlenince o da küfürle karşılık verdi haliyle. Bu olay bir değişimin başlangıcı oldu onun için...

Daha sonra açtığı kendi YouTube kanalından eski şirketi ile yollarını neden ayırdığını anlattı. Küfür olayı da tuz biber olmuştu.

Babası Muhittin Korkmaz'ı Cem Yılmaz'ın G.O.R.A. ve A.R.O.G. filmlerinden mutlaka tanırsınız. Henüz 30 yaşında olan Cem de babası gibi tiyatroyu seçip birçok çocuk oyununda rol almıştı.

Cem'in intiharıyla ilgili şu an bir detay yok ama bu beklenmeyen ölüm sebebiyle sevenlerinin yasa boğulduğu bir gerçek.

Biz de kardeşimize Allah'tan rahmet, acılı ailesine sabır ve baş sağlığı diliyoruz.

Cem'in ani ölümü sebebiyle Twitter'dan da duygularını ifade edenler oldu.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deniz-ozkan12

Ölmeyi En Son Hak Edecek İnsanlardan Biriydi. Youtube Gibi Bir Siteye Uygun Değildi Zaten. Youtubede İnsanlar Clickbait Yapar, Gereksiz Yere Ana Bacı Söver, Herşeyden Prim Kasar. Cem Korkmaz Böyle Şeyleri Yapmayacak Bir İnsandı. HERIFI NE HALE GETIRDINIZ LAN ORRROSPU ÇOCCUKLARI!!!!!!!!!!

kucuk-dayi-1

Ben Ohannes Veriyorum...

Gizli Kullanıcı

Bu adam İçin Çok üzüldüm yalan değil, Fakat Bu olay Enes Şapur'un ve türevlerinin başına gelseydi. 1 Gram üzülmezdim. Açık bir şekilde yazıyorum.

Gizli Kullanıcı

ve ekliyorum. Enes Şapur . SEN BİR NESLİN TÜMÖRÜSÜN- SEN VE KIZ ARKADAŞIN VE TÜREVLERİN KEŞKE ÇİĞ KÖFTECİ AÇSANIZ DA ELİNİZİ AYAĞINIZI ÇEKSENİZ ŞU GENCECİK İnsanların beyinlerinden. Adam olacak Çocuk ile büyümüş bir nesil nere, senin gibi ORRROSPU çocuğu birinin laflarıyla büyümüş bir nesil nere?

kenan-demirant

Küçücük adamı koskoca dünyaya sığdıramadınız.

gokhan-ozen2

Nasıl intihar etmiş ? Bu önemli çünkü ölüm şekline bakılırsa belki intihar değildir.

pottermalfoy

Kalorifer borusuna asmış kendisini.

Görüş Bildir