YouTube'da Fast Food Yiyerek Para Kazanmak İçin Düzenli İşini Bırakan 22 Yaşındaki Charna Rowley!

13PAYLAŞIM

Son zamanların en büyük çılgınlıklarından biri de bu olsa gerek!

Kaynak: https://metro.co.uk/2019/11/04/admin-wor...

22 yaşındaki Charna Rowley, öğün başına yaklaşık 5.500 kalori alan ve çekimlerini yaklaşık 40.000 takipçisi ile paylaşan bir YouTuber.

Greggs'den Pizza Hut'a kadar değişen yemeklerin bir yandan tadını çıkarırken bir yandan da giderek popülerleşiyor. Charna, bir yönetici olarak çalıştığı önceki işinden ayrılmış ve şu anda videolara daha fazla zaman ayırmak için çalıştığı yarı zamanlı bir depo işinden kazandığıyla, yemek yeme masraflarını karşılıyor.

Gelecekteki hayaliyse İngiltere’nin Mukbang yıldızı olmak ve tek oturuşta 10.000 kalorilik yemek yemek!

Videolarının birçoğunda sekiz aylık erkek arkadaşı var ve onunla birlikte yemek yiyorlar.

Beraber yaşayan çift, yan yana tavuk ya da Çin yemeği yiyor ve durma planları yok. Londra'da yaşayan Charna’nın bakış açısı ise hayli enteresan “Sadece kendime ne kadar güvendiğimi göstermeliyim. Dişime veya ağzımın çevresine sıkışmış bir şey bulabilirim, ancak bu sorun değil insanların bende sevdiği şey eğlenceli oluşum."

Charna 102 kilo ağırlığında, ancak haftada dört kere spor seansına giderek sağlığını kontrol altında tutmak konusunda da dikkatli.

Kamera karşısında yemek yemek, öz güvenini de artırıyormuş ve insanların bir sonraki adım için ondan yemesini istediği şeyleri dikkate alıp yerine getirmekten hoşlandığını söylüyor.

“45 yaşındaki annem Marsh, Royal Mail için çalışıyor ve başlangıçta yaptığım şeyi bir hobi olarak gördü, ama bir kez tutkumu gördükten sonra onun fikirlerini değiştirmeyi başardım. Öncesinde bunu bir yedek plan olarak görmüş olabilir, fakat şimdi gençken ve fırsatım varken bunun için çabalamam gerektiğini düşünüyor. Her şey dengeyi bulmakla ilgili ve eğer insanların bana yapıştırdığı tek sıfat kiloluysa bunu yapmaya devam edecek insanları umursamıyorum. “

Şimdiye dek, her biri yarım saatin altında süren, her hafta iki video çekebilmek için 1.000 sterlin harcadı.

En büyük hit videosu, 46.000'den fazla izlenen “Çin Yemeğinin Tadını Çıkar”. Videolarına gelen yorumlardan birinde, bir fanı şöyle yazmış: “Yemek yeme alışkanlığımı  takdir etmemi sağlıyorsun! Bunu seviyorum!”

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cemre_nazzz

Şimdi ben ıspanak, pırasa yesem mesela para kazanamaz mıyım? Brokoli filan.. fastfood şart mı? Sebze daha ucuz 🤷🏼‍♀️

bibito

Sırf ünlü olmak için sağlığını tehlikeye atıyor.bunu izleyen var mıdır acaba..? Aa doğru ya bizim ülkedeki vasıfsızlar nasıl banuyu ünlü(!) Ediyorsa onların da izleyicisi var demek

sultan43

Çok sacma

patavatsizmelek

Öyle oluyor muymuş ya :O

zorla-acti

Bu tarz icerikler hazirlayan Youtube kullanicilari maaesef ki git gide artmaktadır. Bunun tembellikten ote farklı bir soruna isaret ettigine inanmaktayım. Yasaklanması gereken iceeiklerdendir. Cocukları, gençleri hatta bazı yetiskinleri bile fiziksel ve psikolijik sagligini olumsuz yonde hızla etkileyebilecek video turlerindendir bu tarz icerikler.

Görüş Bildir