Yılmaz Morgül Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "İdam Çıkmazsa Kendimi Yakacağım" Diyerek Seslendi, Yorumlar ve Tepkiler Gecikmedi

776PAYLAŞIM

İdam bir çözüm olabilir mi?

Bildiğiniz üzere son dönemde artan şiddet olayları karşısında herkes isyan etmiş durumda.

Herkesin yaşanan bu şiddet karşısında tek bir isteği var: Yasaların değişmesi!

Amaç aynı olsa da birçok kişi tepkisini farklı bir şekilde gösteriyor.

Mesela son olarak Türkiye'de başlayan akım, tüm dünyaya yayılmıştı, kadınlar siyah-beyaz fotoğraflarını paylaşıp birbirlerini desteklemişlerdi.

Ve binlerce insan da paylaşım yapmıştı.

Tüm bu olaylar süregelirken, Yılmaz Morgül'den ilginç bir çıkış geldi bugün.

Yılmaz Morgül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a “Eğer kadın cinayetleri ve çocuk cinsel istismarları için idam çıkmazsa en yakın zamanda sahnede kendimi yakacağım!” diyerek seslendi.

Bunun ardından da sosyal medyada gündem oldu.

twitter.com

Kimileri destekledi...

twitter.com
twitter.com
twitter.com

Kimileri de "İdam çözüm değil!" dedi...

twitter.com
twitter.com
twitter.com

Siz ne diyorsunuz Yılmaz Morgül'ün bu açıklamasına?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gizem.dikmen

Ah be Yılmazcım... İdam gelirse ilk iş sesin fazla çıktı diye fetöcü ilan edilip seni asacaklar haberin yok. Kadın cinayetleri ise devam edecek. Adalet yok, siz idam diyerek bir de tüy dikiyorsunuz...

kendineassassin

Yasaların eksiksiz şekilde uygulanması yeterli.. Îdam çığırtkanlığı yapanlara darbe dönemlerinde yaşı büyütülerek asılan çocukları örnek göstereceksin..

erci-e

Yılmazcım dur bi ortalık zaten karışık...

panik-anne

idam hakkıyla uygulanabilir bir sistem değil ülkemizde malesef,diğer cezalarda caydırıcılıkta yok,şiddete şiddetle tepki koymak kötü, başına tecavuz,ölüm gelen insanların yüreğini soğutacak bişey yok... açıklamayı daha uzatabilirim elbette amaaaaaaa yılmaz morgül'den harika bir kafa tutma bence. kimse ilginmiyorken (gündem olmak için-ya da değil farketmez) bu açıklamayı yapmak bence gayet başarılı,elbette kendini yakmasın ama haber olsun,adım atılmasına destek olsun.

kevinmask

Bu ülkeye idam getirmek mi? Bunu getirenler bile idam edilebilir o kadar sayko bir yerde yaşıyoruz anlayamadınız galiba?

Görüş Bildir