Görüş Bildir
Haberler
Yavuz Seçkin Kimdir? Yavuz Seçkin Kaç Yaşında ve Nereli?

Yavuz Seçkin Kimdir? Yavuz Seçkin Kaç Yaşında ve Nereli?

Müge Kakşi
10.04.2021 - 23:12

Star Tv'nin sevilerek izlenen programı İbo Show'a her hafta birbirinden değerli sanatçılar konuk oluyor. Bu haftanın değerli sanatçıları arasında ünlü sanatçı Yavuz Seçkin'de bulunuyor. Oldukça sevilen sanatçı Yavuz Seçkin şuan 52 yaşında. Peki Yavuz Seçkin kimdir? Yavuz Seçkin kaç yaşında ve nereli? Yavuz Seçkin hayatı ve detayları haberimizde sizler için derledik...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Yavuz Seçkin Kimdir? Yavuz Seçkin Kaç Yaşında?

Yavuz Seçkin Kimdir? Yavuz Seçkin Kaç Yaşında?

2 ocak 1969 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Şişli Motor Meslek Lisesi’nden 1988 yılında mezun oldu. Gültepe’de bir dükkan işleten, ticaretle uğraşan bir esnaftı. Arkadaşlarının gaza getirmesi ile “İner misin Çıkar mısın?” yarışmasına katılmış ve hayatı değişmiş.

1997 yılında , “İner misin Çıkarmısın” yetenek yarışmasına da katılarak birinci olmuştur. Bu sayede 28 yaşında taklit yeteneğini keşfetmiştir. ” On Parmak On Marifet ” isimli yarışmaya da katılan Yavuz Seçkin Aynı yarışmada İsmail Baki Tuncer ile tanışıp birlikte radyo programı yapmaya başlamıştır.

2002 yılında “Yavuz’un Minibüsü” adlı programıyla Radyo Klas’ta yayın hayatına başladı. Sonraları programında telefon şakalarına yer vererek birçok ünlüye şakalar yaptı. Daha sonra Radyo Klas’tan ayrıldı ve Süper FM’de program yapmaya başladı. Televizyon skeçlerinde yer aldı.

Yavuz Seçkin Evlilikleri

Yavuz Seçkin Evlilikleri

Yavuz Seçkin, partneri İsmail Baki Tuncer ile birlikte Süleyman Demirel, Bülent Ecevit, Bülent Ersoy, Ahmet Çakar, Güneri Civaoğlu, Mehmet Ali Birand, Cemil İpekçi, Erman Toroğlu, Aziz Yıldırım, Hıncal Uluç, Fatih Terim gibi bir çok ünlünün taklitini başarı ile yapmaktadır.

Atv’de oynayan “Avrupa Yakasıdizi filmde “Sertaç” rolü ile televizyon dünyasına adım attı. Diziyi stand-up gösterileri, şov programları (Co-Medya) ve reklam filmleri takip etti.

Eylül 2008 yılında TV 8 kanalında medyatik ünlülerimizin tiplemelerinin yer aldığı, aralara da kendi halk tiplemelerimizin serpiştirildiği bir medya komedisi “Co-medya” adlı komedi programını yaptı.

YAVUZ SEÇKİN EVLİLİKLERİ

Yavuz Seçkin’in ilk eşi olan Havva Tavukçu’dan, Oğuzhan ve Zeynep adında iki çocuğu var.

Yavuz Seçkin, ikinci evliliğini bale öğretmeni ve balerin Dicle Güler ile 12 haziran 2010 tarihinde yaptı.

Yavuz Seçkin Rol Aldığı Filmler

Yavuz Seçkin Rol Aldığı Filmler
  • Oldu Mu Şimdi?

  • Yıldızlar da Kayar: Das Borak (2016)

  • Galip Derviş (2013) - Tarkan Karcı

  • Oğlum Bak Git (2012) - Orhan

  • Comedya (2008)

  • Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu (2006) - Anadol

  • Sevimli Dinozor (2006) - Seslendirme

  • Avrupa Yakası (2004 - 2009) - Sertaç

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın