Yavaş Yavaş Bitin Lütfen! Türk Erkeklerinin Rus Kadınlarını Övmekten Helak Olduğu 13 Kanı

4.2bPAYLAŞIM

Erkeklerin yıllardan beridir yarıştırdığı bir şey var: "Rus kadınları mükemmel, bizimkiler ehh işte..." Biz kadınlar olarak artık bu saçma müsabakayı duymaktan bıktık. Ve erkeklerin dilinden, sunduğu gerekçeleri bir bir yazdık, altına bir de kendi yorumumuzu ekledik. Bakalım bu bitmek bilmeyen övmeler nelermiş?

1. "Hiçbir şekilde kıskançlık yapmazlar, başka bir kadınla ilgili arıza çıkartmazlar"

Hadi ordan ya! Bir kere bu kıskançlıktan önce senin aç gözlülüğünü nereye koyacağız? "Başka bir kadın" kendi başına bir kıskanma sebebi değil, senin başka bir kadını konumlandırma şeklin. Doğru düzgün duran adama kimse durduk yere kıskançlık yapmaz.

2. "Önemli günleri unutsan bile bunun lafını etmezler"

Yav insanlık hali, her şey unutulabilir de öküzlüğe kılıf aranması bana biraz sahtekarlık gibi geldi bak şimdi. Sanki biz de "Ay dönümümüzü unuttun" diye adam kesiyoruz.

3. "Seks yapmak konusunda çok başarılıdırlar, erkeği mutlu etmesini bilirler"

Bir kere seks yapmak demek tek bir tarafın tatmin olması demek değil, hele hele erkeği mutlu etmek için yapılan bir görev hiç değil. Ayrıca çocukluğundan beri tabularla büyüyüp cinselliğin ne olduğunu evlendiğinde dahi yaşayamayan kadınlarız biz. Sen neden bahsediyorsun beyefendi?

4. "Makyaja meraklı değillerdir, her zaman doğallığı tercih ederler"

Allah Allah, biz bayılıyoruz sanki? Makyaj yapmayıp en doğal haliyle sevgilinin yanına gitsen bakımsızlık ile itham edilmen 5 ile 10 saniye arasında gelişir. Ayrıca iş hayatında makyaj yapmak zorunda kalan kadın dünya üzerinde hemen hemen yok gibi bir şey, saçmalayın.

5. "Çok güzelsin denildiğinde teşekkür ederler ama bizim kızlar anca tersleyip küfür ediyor"

Sen gel bakalım benim yerime bir günlük kadın ol bu memlekette. O zaman bana söylersin küfür mü ediyorsun, arkana bakmadan koşarak kaçıyor musun... Sanki her şey medeni ama sadece biz değiliz! Bravo, al sana ödül tahtası.

6. "Çok güzeller, bebek gibiler, taş gibiler..."

Evet biliyoruz, bunu inkar da etmiyoruz. Genetik diye bir şey var, onlar işte bu kadar şanslılar. Ancak o olmayan genetik şansı bende olmadığı kadar sende de yok beyefendi, bilmem farkında mısın?

7. "Çok sadık oluyorlar, gözleri hiç dışarı bakmaz"

Biz bakıyor muyuz??? Gerçekten çok ilginç bir durum. Tamam sen yine öv de hobi olarak öv. Nerden tutacağını şaşırdın be kardeşim!

8. "Giyimleri, kuşamları çok rahattır; mini etek giyince çekiştirmezler."

Çünkü onlar hiçbir zaman sizinle aynı yerde yaşamadı...

9. "Hiç eyvallahları olmaz, kafaları bozulunca istediklerini yaparlar; adamı bırakıp giderler"

Bizim en büyük enayiliğimiz, karşımızdaki adamın sabırla düzeleceğine inanıp sevgimizin peşinden gitmek olmuş olabilir. O konuda Rus kızlarını biz de tebrik ediyoruz.

10. "Rus kızları sadece erkeği için yaşar; erkeğini hayatının merkezine koyar"

Bu aslında sizin ne kadar bencil olduğunuzun göstergesi. Ve gerçekten de hiçbir cins ve hiçbir insan evladı için sağlıklı bir durum değil. Rusya'daki hemcinslerimizle bu konuda bir toplantı yapmamız gerekiyor acilen!

11. "Bizim kızlar kendilerini dünyanın en güzel kadını zannediyorlar. Rus kızlarında hiç öyle bir şey yok"

Aslında durum tam olarak şu: Sen, kendine bu kadar güzel bir kadının baktığına anlam veremediğin için böyle saçma bir genelleme yapıyorsun. Daha önce yaşadığın hayal kırıklıkları ya da tecrübeleri o kadın, bu kadın diye genellemeseydin sen de çok mutlu olurdun ama neyse...

12. "Rus kızlarının evlenmek gibi bir beklentisi yoktur, önemli olan senin onunla birlikte olmandır"

:))))))))))))))))) Sana sadece gülüyorum artık.

13. "Çok kültürlüler. Sanattan edebiyata, spordan baleye kadar her şeyi biliyorlar"

Valla biz bununla sadece gurur duyabiliriz kadınlar olarak. Ama sen eğer bizi gömmek için böyle şeyler yapıyorsan, göremediklerin için önce kendi içine bir ayna çevir dememiz lazım.

Gün gelecek, kadınları ırkına, saçına, başına, orasına burasına bakmadan ayırmayıp saygı duymasını öğreneceksiniz beyler.

Bu konuda yaptığınız genellemeler, sizi sığ bir bakış açısına götürmekten başka bir işe yaramaz. İnsanların yetiştiği ya da yaşamak zorunda kaldığı şartlar, toplumun bakış açısı ve daha bir dolu şey bizi birbirimizden farklı insanlar yapıyor olabilir. Ancak bunu bir "mükemmellik" sebebi yapıp yarıştıracaksanız, önce bir kendi kusursuz "insan" olma seviyenize bakmalısınız; ki o da hepimiz için çok zor.

Kadınları sınıflandırma beyefendi, onlara saygı duy!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yugyugyug

Bu konuya paralel "Neden Türk erkekleri Rus kızlar ile evleniyor?" sorusuna 2 rus kız Türkçe video ile yanıtlamış. Enteresan bir diyalog var :) 👉 youtu.be/jPdPWXVhrbA

Gizli Kullanıcı

Tabii ki Rus kızlar <3

burak684481

Gene kim aldattı seni editör gene çıldırmışsın yazdıklarının tek bir tanesi doğru değil o yüzden gülüp geçiyorum :)

dilek-yilmaz32

Rus kızları üzerinden türk kadınlarına psikolojik şiddet uyguluyorlar. Başka bir şey değil. "Onlar güzel, siz değilsiniz" Sanki güzellik bir kadını tanımlamada en önemli bir kıstasmış gibi, kadınların varlık sebebi güzel olma gerekliliğiymiş gibi. Hem ayrıca güzellik de güzelliği nasıl tanımladığına bağlı, sarışın renkli gözlü uzun boylu olmak mı lazım güzel olmak için? Güzellik kıstasımız bu mudur? Bana göre güzellik hintli bir kadının kapkara gözleridir, İranlı bir kadının gizemli güzelliğidir. O yüzden ruslar benim güzellik tanımıma uymuyorlar. Benim gibi beğenmeyenler de var, bilinsin istedim.

dilek-yilmaz32

Rus kızları üzerinden türk kadınlarına psikolojik şiddet uyguluyorlar. Başka bir şey değil. "Onlar güzel, siz değilsiniz" Sanki güzellik bir kadını tanımlamada en önemli bir kıstasmış gibi, kadınların varlık sebebi güzel olma gerekliliğiymiş gibi. Hem ayrıca güzellik de güzelliği nasıl tanımladığına bağlı, sarışın renkli gözlü uzun boylu olmak mı lazım güzel olmak için? Güzellik kıstasımız bu mudur? Bana göre güzellik hintli bir kadının kapkara gözleridir, İranlı bir kadının gizemli güzelliğidir. O yüzden ruslar benim güzellik tanımıma uymuyorlar. Benim gibi beğenmeyenler de var, bilinsin istedim. Bambaşka güzellik anlayışı olanlar da var, görünsün istedim.

Görüş Bildir