Görüş Bildir
Haberler
Yatakta Hangi Kış Hayvanına Dönüştüğünü Söylüyoruz!

etiket Yatakta Hangi Kış Hayvanına Dönüştüğünü Söylüyoruz!

Begüm
11.02.2022 - 23:45
İçeriğin Devamı Aşağıda

Bakalım sen yatakta neler neler yapıyorsun? Kış geldiğinde senin yatakta vücut bulduğun hayvan hangisi? Hazırsan başlayalım!

1. Lütfen cinsiyet kimliğinizi belirtiniz.

2. Biriyle uyumak mı? Yalnız uyumak mı?

3. Bu kış sevgilinle nerede olmak isterdin?

4. Peki kıskanç mısın?

İçeriğin Devamı Aşağıda

5. Senin yatak odan hangisi olmalı?

6. Bu pozisyonlar arasından favorin hangisi?

7. Sabırlı mısın heyecanlı mı?

8. Son olarak söyle bakalım seks senin için 1'den 10'a kadar ne kadar önemli?

Biraz daha uyuyalımcı: Kutup ayısı!

Biraz daha uyuyalımcı: Kutup ayısı!

Kabul edelim senin için cinsellik olmasa da olur gibi ama yine de yapıyorsun yapacağını! Sen bu dünyaya uyumaya, keyif çıkarmaya gelmişsin. Ee yanında sevgilin oldu mu onunla birlikte evde pineklemek, yatmak bile yetiyor. Sen bir hayvan olsan kesinlikle kutup ayısı olurdun buna hiç şüphemiz yok. Yeni heyecanları çok denemeden bildiğin yerden giderek yatakta partnerini mutlu etmeyi biliyorsun. Güzel geçen bir gecenin ardından sana sarılıp uyumak gibisi de yok!

Naif ve güzel: Geyik!

Naif ve güzel: Geyik!

Evet, senin yatakta dönüştüğün tek bir hayvan var: Geyik! Kışın belki de en güzel ve en naif hayvanı olan geyik gerçekten çok hoş! Hem zarifliği hem seksiliği hem de naifliği ile tüm kalpleri çalan bir geyik gibisin adeta. Cinsel hayatın da oldukça olumlu ama senin önceliğin cinsellikten ziyade biraz daha sevgi ve ilgi. Sen o yakınlaşma durumunu seviyor ve bundan zevk alıyorsun. Ee senin gibi hoş birinden de böyle bir şey beklenirdi zaten. Nice romantik anlara!

Eğlenceli ve romantik: Penguen!

Eğlenceli ve romantik: Penguen!

Sen yatakta bir hayvan olsan kesinlikle ama kesinlike penguen olurdun. Bir kere romantizm ve eğlence senin için çok önemli. Cinsel hayatta da oldukça aktifsin ama partnerinle eğlenmek ve ten uyumunu yakalamak senin birinci önceliğin. Sen karşındaki kişiyi de oldukça önemsiyor, ona bakıyor ve değer veriyorsun. Herkesin aradığı çiftsin aslında. Hoş ve tatlı bir cinsel hayatın var, tam soğukların insanısın. Ee yatakta penguen olmak kolay değil, biz seni tutmayalım!

Heyecanlı mı heyecanlı: Tilki!

Heyecanlı mı heyecanlı: Tilki!

Evet, senin yataktaki halin kesinlikle tilki! Hem kaşla göz arasında neler neler başarıyorsun hem de heyecanından yerinde duramıyorsun. Cinsellik senin yaşama sebeplerinden biri, partnerini de ayrı bir seviyor önem veriyorsun. Yatakta ve günlük hayatta harikalar yarattığından uzun uzun bahsetmemize gerek yok ama gerçekten çok iyisin. Ee partnerini bekletme, haydi!

İçeriğin Devamı Aşağıda
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
21
16
9
8
5
4
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Necla Kaplan

Naif ve güzel: Geyik!

Gizem Yenikler

Eğlenceli ve romantik: Penguen!

cansu ersan

Biraz daha uyuyalımcı: Kutup ayısı! Biraz daha uyuyalımcı: Kutup ayısı! Kabul edelim senin için cinsellik olmasa da olur gibi ama yine de yapıyorsun yapacağ... Devamını Gör