Yaşayan Son Romantik Caner Erkin'in Gerçek Bir Aşk Adamı Olduğunun 13 Kanıtı

3.7bPAYLAŞIM

Caner Erkin iyi bir futbolcu mudur, yoksa vasat mıdır, tartışılır. Fakat Caner ile ilgili tartışmaya kapalı ve net tek bir şey var ki, o da bu toprakların görüp görebileceği en iyi aşıklardan biri olduğu!

Burun kıvırmayın hemen, okuyun hele... 👇🏻

1. Caner Erkin için "sevdim mi tam severim!" tarzı büyük laflar sadece Facebook gönderilerinden ibaret değil! İnanmayan, Caner'in koluna bakabilir!

Bugün Caner Erkin'in koluna sevgilisi Şükran Ovalı'nın dövmesini yaptırdığını öğrendik! Hem de nereden? Caner Erkin'in resmi Instagram hesabından!

Ömür boyu kalıcı bir dövme... Kısa süre önce başlayan bir ilişki... Radikal bir karar! Caner çekinmemiş, korkmamış, "seviyorum" demiş ve dövme yaptırmış yahu! Bunun daha ötesi mi olur?!

2. Yaşıtları ellerinde Tinder'larla adeta "av" peşinde deli divane gibi koşarken, Caner Erkin 20 yaşında evlenmeye karar vermişti ve Asena'ya diz çökmüştü bile!

Ne istediğini bilmek önemli işte! Ne istediğini bilen adam candır!

3. Çok iyi paralar kazanan bir futbolcu olmasına rağmen, öyle alemci bir adam değil! "Ben bağlanamam yeaa" diyen erkekler kenara çekilsin, Caner 7 yıldır babalık yapıyor.

Günümüzün erkekleri sorumluluktan deli gibi kaçarken, Caner o sorumlulukları seve seve kucaklayacak kadar cesur.

4. Hem de öyle laf olsun diye, elini bulaştırmadan babalık değil! Çocuğunu kucağından indirmiyor.

Çocuğunun bakımıyla ilgileniyor, uzakta geçirmek zorunda olduğu zamanları telafi ediyor, sevgisini göstermekten hiç çekinmiyor. Toplumun dayattığı "erkek adam öyle yapmaz, baba dediğin sert olur" gibi kalıplara girme gereğini hiç duymuyor.

5. Eski eşi Asena Erkin'e sırf içinden geldiği için aldığı pahalı hediyeleri zaten biliyorsunuz...

Adam dışarıda playboy'luk yaparak harcayacağı paraları, sevdiklerini işte böyle mutlu ederek harcadı işte. Ne var?!

6. Sevgiliniz size "özür dilerim" mesajı atmaya bile üşeniyor mu? Caner, küstürdüğü Asena'ya barışmak için işte bu gördüğünüz oyuncağı hediye etti!

7. Sıradan günlerde böyle hediyeler veren adamın yıldönümlerinde neler yapabileceğini tahmin edebiliyor musunuz?

Mesela Asena Erkin'e yıldönümü hediyesi olarak Çeşme'de tripleks ve havuzu olan villa hediye ettiği söylenmişti.

8. Sevgisini sadece maddi şeylerle, pahalı hediyelerle gösterebilen biri olduğunu sandınız, yanıldınız. Caner Erkin, dile getirmekten de korkmuyor.

Hem de açık ve net.

9. Kimin ne diyeceğini umursamıyor. Magazinciler, çılgın takipçiler onu zerre ilgilendirmiyor; her ortamda kendisi olmaya devam ediyor.

Instagram fotosunun altına yüzük emojisi nedir Caner ya?! Şirin misin nesin?!

10. Flört etmeyi iyi biliyor: Şükran Ovalı ile inceden flört ettikleri dönemde, buluşmalarına kaç gün kaldığını Instagram'dan gizlice işte böyle saymıştı.

11. Sevdiği kadını sadece romantik hayatının bir parçası olarak görmüyor, kariyerini de destekliyor!

Şükran Ovalı'nın rol aldığı diziyi Instagram hesabından işte böyle paylaştı mesela. Ya tam bir prens!

12. Kimin ne dediğine bakmadan, üçüncü kişileri ciddiye almadan; çıkan her kötü söylentide dahi sadece tek bir kişiyi muhatap alıyor ve dinliyor: Sevdiği kadını!

Bildiğiniz gibi Asena ve Caner Erkin evliliği boyunca ihanet üzerine pek çok dedikodu çıkmıştı. Caner üçüncü kişileri muhatap almadı, alışık olmadığımız bir şekilde sağduyulu, mantıklı ve asil biriydi ki bu meseleyi eşiyle kendi arasında halletti.

13. Biten ilişkisinin arkasından asla kötü konuşmuyor, mutluluğunu paylaşsa da mahremini ortaya dökmüyor, saygısını asla kaybetmiyor.

Başkalarının arasında yaşansa gerçek rezaletler çıkarabilecek potansiyeldeki olayları "Karıma güveniyorum" diyerek atlattı ve seviyeli bir şekilde boşandı.

Hala da çocuğunun annesine asla laf söyletmiyor. Hem de bu adam "namusuma laf getirtmem ulan" diye gaza getirilen, iftiralar yüzünden cinayet işletilen bir kültürün içinden gelme... Helal olsun sana Caner!

Caner'e, dövmesi ve Şükran Ovalı'sıyla mutluluklar diliyoruz!

Onedio Yaşam'ı Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
patronus

Asena'ya pahalı arabalar hediye etmesi sevgi göstergesi değil ki. Bir sürü hanzo para babası (hanzo olmasa da olur, beyefendi para babaları da yapıyor) karısına tonlarca lüks hediye yağdırıyor, bir de bakıyorsun metresi var, metresinden çocuğu var vs. Zenginler için lüks hediyeler zaten satın alınabilir-ulaşılabilir şeyler. Caner tabii ki bu profilde biri değil, hatta bildiğim kadarıyla kazık atan kişi burada tam tersi Asena. (Günahını da almayayım.) Ama yine de hediye arabayı bu şekilde sınıflamak tuhaf olmuş.

bwk

nazar ettiniz adama aq onedio.com

Gizli Kullanıcı

kız fevkalade yakışıklı adamda fevkalade güzel

Gizli Kullanıcı

ben daha bu adamı bilmiyordum Caner erkin kim yahu

jsy

Benim anlamadığım editör bize neden kızıyor her fotoğrafta ? Sanki aksini mi iddia ettik ?

Gizli Kullanıcı

evet ya

Görüş Bildir