Yaşar İpek Hakkında Suç Duyurusunda Bulunan Seren Serengil ve Avukatı, Yaşananlarla İlgili Şok Edici İddialarda Bulundu

101PAYLAŞIM

Tabii bunların hepsi henüz birer iddia...

Son günlerde Yaşar İpek ve Seren Serengil arasında yaşananlar gündeme bomba gibi düşmüştü hatırlarsanız.

Seren Serengil eşi Yaşar İpek'ten şiddet gördüğünü ve eşi tarafından tehdit edildiğini söylemişti. Hatta Yaşar İpek'in eşine hakaretler yağdırdığı bir ses kaydı ortaya çıkmış, ardından da Seren Serengil Instagram üzerinden eşi Yaşar İpek'le ilgili bir video yayınlamıştı.

Yaşar İpek de bunun üzerine tüp bebek yöntemiyle hamile kalan eşi Seren Serengil'in kendisini kandırdığını, bu işlemin başka bir kadının yumurtalarıyla gerçekleştirildiğini söylemişti.

Tüm bu yaşananların üzerine Seren Serengil fenalaşarak hastaneye kaldırılmış, daha sonra da bebeğini kaybetmişti.

Serengil bebeğini kaybettiğini de Instagram üzerinden duygusal bir mesajla yayınlamıştı.

Hatta bebeğini kaybettikten sonra yaptığı paylaşımlarla herkesi derinden etkilemişti.

Seren Serengil'in Bebeğini Kaybettikten Sonra Yaptığı Paylaşımlar Herkesi Derinden Etkiledi - onedio.com
Seren Serengil'in Bebeğini Kaybettikten Sonra Yaptığı Paylaşımlar Herkesi Derinden Etkiledi - onedio.com

İşte geçtiğimiz gün Seren Serengil, boşanmak üzere olduğu eşi Yaşar İpek hakkında suç duyurusunda bulundu.

Adliye çıkışında avukatıyla birlikte konuşan Seren Serengil, "Benim tansiyonumun çıkacağını ve böyle bir durumda çocuğumu kaybedeceğimi bile bile yaptı. Ben bir daha anne de olamayabilirim." açıklamasını yaptı.

Serengil’in avukatı Esennur Ezgi ise, “Buraya Yaşar İpek’i şikayet etmek için geldik ve tazyik hapsi başvurusu için geldik. Benim müvekkilim bebeğini kaybetmiştir. Bu bebeğin kaybedilmesine sebep olan eşidir. " iddialarında bulundu.

Serengil'in avukatı ayrıca, "Kasten ve bilerek, bebeğin düşmesine sebep olmuşlardır. Hamile kaldığı dönemlerde "Senin üzerine atlarım", "Çocuğu düşürtürüm" şeklinde tehditlerde bulunmuş.” açıklamasını da yaptı.

Tüp bebeğin usulsüz yöntemlerle yapıldığı iddiasını da yalanlayan Ezgi, "Öyle mitokondri diye bir şey yok. İkisinin de birlikte imzaladığı kağıtlar var. Dolayısıyla öyle bir olay da yok." açıklamasında da bulundu.

Avukatının ardından konuşan Serengil ise İpek'i sevdiği için defalarca affettiğini söyledi.

"Ben onu defalarca affettim. Affettim çünkü seviyordum." açıklamasında bulundu.

Serengil, “Yüzüme de vurdu, itekledi de, her şeyi yaptı. O darp sizin düşündüğünüz gibi sert bir darp değildi. Havlularla yüzüme vurdu, itekledi, duvara çarptım. Çok büyük küfürler etti. Annemi aradı tehdit etti. Beni tehdit etti." iddiasında bulundu.

Serengil ve avukatının açıklamaları bu yöndeydi. Bakalım zamanla ne gelişmeler yaşanacak, bekleyip göreceğiz...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
badcatsero

başımıza taş yağacak amk haber diye yapılan şeye bak

melike-kul1

dolamışsın ağzına kadına şiddet lafını Yaşar İpek'in annesi ve kardeşi kadın değilmiydi? gğlben Ergen kadın değilmiydi insanlar için demediğini bırakmadın... geberip giten öbür dünyadan biz böyle birini yaratmadık diye geri gönderecekler estetikten tanınmaz haldesin ama 50 yaşında olduğunun farkında değilsin hala masum genç kız havaları hadi len... herkes kötü senden ayrılan hereks uyuşturucu bağımlısı maşallah ne yapıyorsan adamlara uyuşturucuya düşüyorlar haa bu arada annenle kenan kalav ortaklığı ne oldu der susarım... birilerine bok atamdan yada ipliğini pazara çıkartmaya çalışmadan önce kendi geçmiş pisliklerini hatırla diyecem ama o kadar ameliyattan beyin hücrelerinde ölmeye başlamıştır. son sözüm mitokondri muhabbeti ortaya atıldığı an bebeğini düşürmende ironik yani

fethiye-demir1

Ben aldırdığından şüpheleniyorum Melike hanım.

happy-quokka

Her defasında şu haberleri okumayacağım diyorum ama kendimi okumaktan alıkoyamıyorum

derin-mavi3

yaşar ipiriyleek adam olsa ailesini begenmeyen yukardan bakan biriyle evlenmezdi. yeni tanıdıgı biri için insan nasıll ailesini ezer geçer aşk bu deil bu bu ne arkadsdslar biri adını koysun. o bebek doğsaydı deil yaşarın ailesi kendi bile göremezdi belkı.. allah kimseyi böyle nankör evlatlarla sınamasın

emriye-coskunsu

bu kadin midemi bulandiriyor

Görüş Bildir