Görüş Bildir

etiket Yaşam Tarzına Göre Sana En Uygun Ev Bu Testin Sonunda!

Haberler
> Test
> Yaşam Tarzına Göre Sana En Uygun Ev Bu Testin Sonunda!

İnsanın evi gibisi yok. Ve ev tercihlerimiz de kişiliğimiz hakkında büyük ipuçları. Bugün tersten gitmeye karar verdik; sen bize yaşam tarzını tarif et, biz de sana en uygun evi gösterelim. Hemen başla!

Bulunduğun yaş aralığını öğrenerek başlayabilir miyiz?

İkili ilişkilerinde en çok önem verdiğin şey hangisi?

Şu anda oturduğun evinle aran nasıl?

Nasıl bir tatil sana iyi hissettiriyor?

İdeal bir hayatta ortak yaşam hakkında ne düşünüyorsun?

Bu giyim tercihlerinden hangisi seni yansıtıyor?

En güzel ev aktivitesiyle bitirecek olursak...

Dağ evi!

Dağ evi!

Uzaklık, ateş yakmak, kitap, kahve, huzur... Bunlar seni sen yapan şeyler. Aslında değişimi ne çok sevdiğini ve ihtiyaç duyduğunu da anlıyoruz. Ağaçlar arasında, her şeyden uzaktaki bir dağ evindeki huzur başka evlerle bir olur mu?

Stüdyo daire!

Stüdyo daire!

Özgürlüğüne ne kadar düşkünsen, bir o kadar da şehir hayatı seni sen yapıyor. Yalnızlık çekmiyor ya da bundan sıkıntı duymuyorsun; dilediğin gibi yaşamak senin için daha önemli. En iyi tercihi yaptığına eminsin. Stüdyo daire tam sana göre!

Villa!

Villa!

Hiç azla yetinmeden, dürüstçe lüks ve rahatı sevdiğini itiraf edebildiğin için seni kutluyoruz! Seni naçizane bir yuva kesmez, evde at koşturmak istiyorsun! Havuz kenarında uyuklamak gibisi var mı hem?

Ağaç ev!

Ağaç ev!

Doğa senin için başkalarına ettiğinden çok daha fazla anlam ifade ediyor. Tabiatla iç içe, bütünleşik bir yaşam sanki sana varoluş amacını hatırlatıyor ve huzurla doluyorsun. Bir ağacın güvenli kollarına yaslanmış, modern bunalımlardan oldukça uzak bir ağaç ev senin için en iyi tercih.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
331
202
91
41
15
14
8
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
İdil

Villa! Tabi canım hiç şaşırmadım

Melis Karaca

VİLLA...Hiç azla yetinmeden, dürüstçe lüks ve rahatı sevdiğini itiraf edebildiğin için seni kutluyoruz! Seni naçizane bir yuva kesmez, evde at koşturmak isti... Devamını Gör

0nur0zdemir

Villa! Hiç azla yetinmeden, dürüstçe lüks ve rahatı sevdiğini itiraf edebildiğin için seni kutluyoruz! Seni naçizane bir yuva kesmez, evde at koşturmak isti... Devamını Gör